Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elítélendő az a nő, aki...

Elítélendő az a nő, aki császárral akar szülni? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Kért programcsászárra gondolok, vagyis arra, ha nincs egészségügyi oka a műtétnek. Persze, ha az orvosa is belemegy.

2016. ápr. 8. 15:49
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
28%

Attól függ, miért kéri! Ha súlyos szorongással kezelik már régóta, vagy trauma érte, egyéb mentális nehézségei vannak, akkor abszolút mérlegelendő a császár.

Pusztán kényelemből, lustaságból nagy butaság egy komoly hasi műtétet kérni! Az anyára nézve jóval több a rizikója akár egy embólia formájában is. Én ezt egyszerűen önzésnek gondolom, azt a nőt, aki nem akar dolgozni a gyerekéért, nem tartom alkalmasnak az anyaszerepre. Az anyaság egy részben önfeláldozás is, ami itt kezdődik a szülésnél.

Ha a műtétnek nem lenne semmilyen rizikója, akkor megérteném azt, aki önként választja.

2016. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Miután jól megpróbált már az élet, nekem csak az számít, hogy egészséges gyerek szülessen, mindegy, hogyan...
2016. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
13%

Le nem nezem.

De,hogy nem normalis az ilyen no az biztos.

Miert hiszi azt,barki is,hogy a csaszar jobb????

3 csaszarom volt,de mit nem adtam volna ha termeszetes uton szulhetek.

Es az elsovel vegig vajudtam a tagulast,a kitolasnal esett a baba szivhangja igy lett surgossegi csaszar.emlekeim szerint fele olyan rossz nem volt a vajudas mint a csaszarok utani par nap.

A masodikat 8 nappal tulhordtam hatha...hatha elindul,de tojt a vilagra aztan az inditasra is.igy a 3. Mar programcsaszar volt es mivel nem vajudtam elotte,egy napig inkubatorban volt a baba legzeselegtelenseggel mert nehezen allt att a kinti eletre.

Es nem vagyok az a nyavajgos tipus.a csaszar estejen elsetaltam a babamhoz,hogy lathassam,a folyoso masig vegebe.

De rohadtul faj...napokig faj..nem orak hanem napok.

Aki onkent ezt valasztja az nem teljesen 100 as.

2016. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
43: igen, nálunk is a férjem látta el a gyereket a császárom után, a kórházi napokban.:) sőt, vécére is kísért, mert a pisilés még fájt egy napig a katéter miatt. bár én itthon már sokkal jobban voltam (3. nap), azért jó volt, hogy benn volt és ellátta, nem én keltem fel hozzá.
2016. ápr. 27. 17:31
 45/45 Josephine Harkay ***** válasza:
Négy gyermeket szültem, de semmi pénzért nem kértem volna császármetszést. Elaltatás, hasfal vágás, nem lehet jó ha minden rendben van. Azután pedig minden következő gyermek is azzal kell hogy szülessen. Mindig a természetes dolgok a legjobbak.
2017. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!