Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elítélendő az a nő, aki...

Elítélendő az a nő, aki császárral akar szülni? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Kért programcsászárra gondolok, vagyis arra, ha nincs egészségügyi oka a műtétnek. Persze, ha az orvosa is belemegy.

2016. ápr. 8. 15:49
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
8%

Az olyan meg is érdemelné, hogy valami baja maradjon.Egy percig sem sajnálnám.

Teljesen más, ha egészségügyi oka van.

2016. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
81%

Nem az. Senkit nem szabad ilyenek miatt elítélni. Szerintem akár a félelem is lehet pszichés indikáció. De ha az sincs, nekem akkor se fáf, hogy más hogyan akar szülni. Ennyi erővel azt is el lehetne ítélni, aki mindenáron természetesen akar szülni, pedig rizikós nála, de valahogy az olyanok meg hősként tetszelegnek. Fura ez. :)

Hülyeség. Mindenkit hagyni kell.

2016. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
63%
Én választottam a császárt és köszönöm,egészségesek vagyunk. Ennek már 5 éve. Annyira nem érdekel,hogy ki hogy szül és egyébként meg SENKINEK SEMMI KÖZE HOZZÁ!
2016. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
60%
nyilván ha egészségügyi oka van, akkor nem biztos, hogy ő úgy akarna szülni, akkor nem választás kérdése. ha mondjuk valami komoly lelki oka van, azt sem ítélem el. de aki csak azért választja, hogy nehogy kitáguljon, arról meg van a véleményem.
2016. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
70%

Hú de gyorsan tudtok pontozni! Ez ám a teljesítmény...:)

Na mindegy. A kérdező, nem írt kérkedést, gúnyolódást a császáros anyuka részéről. Én sem tapasztaltam ilyet soha.

2016. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
83%
Én elsőre természetes úton akartam, szerintem nagyon megszenvedtem, bár persze nem tudom, másnak milyen. De a vége így is császár lett, ami alatt egyrészt rettegtem végig, másrész olyan jó volt, hogy végre nem fájt semmi, stb. Az utána való lábadozás meg pite volt ahhoz képest, amit természetes szülés címén végigcsináltam (Illetve ugye nem is végig, csak "kipróbáltam"). Szóval el is határoztam, hogy ha lesz kistesó, én bizony megbeszélem az orvossal, hogy császár legyen.
2016. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
16%

#16-os A fájdalom természetes velejárója a szülésnek.

Nekem is kegyetlenül fájt, de ez a minimum, amit a kisbabámért már csak kibírok.

Nem kértem fájdalomcsillapítást, ugyanis nem akartam, hogy "belőve" jöjjön a világra.

2016. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
35%
Angelina jolie is így szült! Szerintem ha lehetne választásom akkor én is így szülnék. Nem azért mert csak magamat néznem de valljuk be a szülés kellemetlen dolog...a császár nem annyira kellemetlen mint az hogy egy gyerek kijön lentről ez undorító . nem utolsó sorban nem kéne aggodnom hogy megromlik a szexuális életem...::::D
2016. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
69%

16-os vagyok. Ezért is írtam, hogy nem tudom, másnak milyen. Igazából azt sem tudom, mi történt, rendellenes fájásokról beszéltek az orvosok, de nem tolófájás volt, pont az volt a baj. Meg szerintem kézzel tágított a doki, bár nem mondta, de az eszeveszett szar volt.

Bocs az offért, de ha a válaszom "0%-ban tűnik hasznosnak", akkor lepontoztak? Azt kérdezték, mit gondolunk, hát én ezt gondolom.

2016. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Vajon miért gondolják azt, hogy a császár nem fáj? Nekem 2 volt. Az elsőnél 20 órát vajúdtam, és nagyon fájdalmas felépülésem volt. A másodiknál szintén természetesre készültünk, de a végén sürgősségi császár lett altatásban. Nem gondolom, hogy kevésbé fájt volna, mint másnak. De azt eddig nem tudtam, hogy ez verseny és az győz, aki a legjobban szenved. ;)
2016. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!