Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a sógornőm kijelentette hogy két hétig hozzájuk ne menjen senki?

Figyelt kérdés
augusztus 11-re van kiírva sógornőm, és kijelentette hogy 2 hétig ne menjen hozzájuk senki. Rendben én el is fogadom meg nem is megyek, de édesanyám szerette volna megnézni az unokáját,mikor megszületik. Ma hívta Őket és mondta anyukám hogy már számoljuk a napokat visszafele, és hogy majd bemegy a kórházba meglátogatni Őket,erre sógornőm azt mondta hogy ne menjen,majd szülés után két héttel. Anyukám meg sír. 220km-re laknak tesómék és még így is max csak egy fél órára ment volna... Tényleg ilyen van,hogy valaki nem engedi hogy megnézze a nagyszülő a gyereket. Bezzeg mikor én szültem, még aznap jöttek hozzánk tesómék is mikor haza jöttünk a kórházból,pedig nagyon rossz állapotban voltam és mégsem mondtam senkinek hogy ne jöjjön... Meg mondta anyu hogy havonta egyszer elmegy majd hozzájuk és arra is azt mondták hogy nem kell olyan sűrűn jönni. Mit gondoltok a hozzáállásáról? Ja és nincsenek rossz viszonyba meg semmi ilyen nincs, meg anyum nem az a beleszólós fajta,nem okoskodna Nekik.
2016. aug. 1. 21:02
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
81%

ne felejtsd el, hogy neked anyukád, sógórnődnek "csak" anyósa... és bár ugyanúgy unokáról van szó, sógornőd nem biztos, hogy pont anyósra kíváncsi, miközben nyakig kakálta magát a gyerek, vagy éppen magára cuppantotta a fejőgépet...

neked természetes, hogy anyukád esetleg tesz-vesz körülötted ilyen helyzetben, neki a saját anyukája lenne a természetes, de a tied előtt -már bocsánat, de- lógó csöcsben, tejtől, pisitől, böfitől tarkított pólóban nem gondolnám, hogy kellemes lenne parádézni.

2016. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Utolsó anyukám nem odaköltözni akar...
2016. aug. 2. 12:21
 33/48 anonim ***** válasza:
45%
ezt értjük,de ha nem akarja,akkor nem akarja.Fogjátok fel,és ne szívjátok rá magatokat.Vagy pontosabban anyukád ne szívja rá magát!
2016. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
52%
egyébként meg nem dőlt össze a világ,csak annyit kért,hogy 2 hétig nem menjetek.Anyád meg nekiáll sírni,gondolom,ezt majd közlitek a férjjel is,hogy anyuci sírt a boszorkány menye miatt.jó kis érzelmi zsarolás. Ebből lesz a remek anyós-meny viszony.
2016. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Állítsd már le magad utolsó! Te is csak egy hisztis nő lehetsz, aki rosszban van az anyósával. Milyen érzelmi zsarolásról beszélsz?
2016. aug. 2. 13:05
 36/48 anonim ***** válasza:
24%
miért,nem fogjátok megmondani a testvérednek,hogy anyád sírt?és,hogy ez a "felesége miatt" volt? hadd érezzék otthon rosszul magukat,hátha sikerül egy kis viszályt szítani.
2016. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Nem sok közöd van hozzá, hogy mi lesz elmondva vagy mi nem.Nem is ismersz minket. Ne agyalj rajta szerintem... Reméljük a Te Anyád,Anyucid nem jár így... :-)
2016. aug. 2. 13:24
 38/48 anonim ***** válasza:
40%
aha...szegény sógornőd,nem csodálom,hogy nem akar látni titeket.
2016. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
42%
egyébként,miért,hogy járt a te anyucid?milyen tragédia érte? tipikus mártírkodás...
2016. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
84%

Látom, itt is együtt kéne utálnunk a sógornőt a kérdezővel.:)

A testvéred is benne van ám, az ő gyereke is. Miért nem azt írod, hogy ők kérték, miért a sógornő a gonosz egyedül?

Bírjatok ki pár napot, nem kell ezen cirkuszolni senkinek.

2016. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!