Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a sógornőm kijelentette hogy két hétig hozzájuk ne menjen senki?

Figyelt kérdés
augusztus 11-re van kiírva sógornőm, és kijelentette hogy 2 hétig ne menjen hozzájuk senki. Rendben én el is fogadom meg nem is megyek, de édesanyám szerette volna megnézni az unokáját,mikor megszületik. Ma hívta Őket és mondta anyukám hogy már számoljuk a napokat visszafele, és hogy majd bemegy a kórházba meglátogatni Őket,erre sógornőm azt mondta hogy ne menjen,majd szülés után két héttel. Anyukám meg sír. 220km-re laknak tesómék és még így is max csak egy fél órára ment volna... Tényleg ilyen van,hogy valaki nem engedi hogy megnézze a nagyszülő a gyereket. Bezzeg mikor én szültem, még aznap jöttek hozzánk tesómék is mikor haza jöttünk a kórházból,pedig nagyon rossz állapotban voltam és mégsem mondtam senkinek hogy ne jöjjön... Meg mondta anyu hogy havonta egyszer elmegy majd hozzájuk és arra is azt mondták hogy nem kell olyan sűrűn jönni. Mit gondoltok a hozzáállásáról? Ja és nincsenek rossz viszonyba meg semmi ilyen nincs, meg anyum nem az a beleszólós fajta,nem okoskodna Nekik.
2016. aug. 1. 21:02
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Nem akarok veled társalogni,mert elég bosszantó,kötekedő,sértegető nőszemély vagy....
2016. aug. 2. 13:52
 42/48 anonim ***** válasza:
51%
Ééén? :)
2016. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Nem kell együtt utálni.én sem utálom... A tesómmal beszélt anya telefonon és sógornőm a háttérből mondta hogy nem kell menni. Azért én ezt nem nevezném kérésnek...
2016. aug. 2. 13:57
 44/48 A kérdező kommentje:
nem Te hanem, az 53%-os válaszoló
2016. aug. 2. 13:58
 45/48 A kérdező kommentje:
Ja és még közös döntésnek sem mondanám...
2016. aug. 2. 13:59
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Én meg annak mondanám, mert nem mondta a tesód az ellenkezőjét. Ergo vagy ő is ezt akarja, vagy töketlen papucs, már bocs.

Szóval arra utalok, hogy ez a közös gyerekük, közösen döntenek vele kapcsolatban.

2016. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Töketlen papucs... Sajnos...
2016. aug. 2. 14:09
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sajnálom. De hidd el, lehetne rosszabb is.
2016. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!