Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléssel kapcsolatban, ki...

Szüléssel kapcsolatban, ki melyik módszerre esküszik (normál vagy császár) és miért? Mik az előnyök és a hátrányok mindkettőnél?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 19:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
40%

[link]

[link]

a mutet nem veszelytelen Ma is jelent meg egy cikk ami a csaszar utani gyaori vasa prevai l placenta previarol szol

2017. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem hogy ki pontozza le a válaszokat?
2017. jan. 18. 13:02
 13/33 anonim ***** válasza:
38%

Sokan azt hiszik ez vaalsztas kerdese es a szulesnek ket modja van EZ nem igaz

A szules mondja a huvelyen keresztul van DE komplikacio eseten az anya vagy magzat elete vezelyben van akkor a csaszar egy surgossegi beavatkozas nem valszthato szulesi mod.

2017. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
33%

De 13-as, manapság Magyarországon ez csak pénz (és orvosválasztás) kérdése.

Választható kényelemből császár...

2017. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
25%

Aztan kovetkezo terhessegnel minden komplikacional kenyelemre hivatkozol ?

Ha szetreped a meh a heg helyen ?

Ha a lepeny beleno a hegbe ?

Ha a lepeny atno a mehfalon es ki kell venni a holyagot ?

Ha meddo lesz az anya a mutet utani osszenovezektol ?

Megeri a kenyelmet ???

Csak balga no az aki pillanatnyi kenyelmet reszesiti elonyben a hosszu kovetkezmenyekkel szemben.

Az az orvos aki penzert felesleges mutetet csinal nem orvos hanem szakbarbar

2017. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

# 15

Attól függ, hogy ki mennyi gyerekbe gondolkodik. Nálam egy gyerek tökéletesen elegendő, hiszen örülök ha képes vagyok saját magamon kívül még egy ember eltartásáról gondoskodni megfelelően.

2017. jan. 18. 16:46
 17/33 anonim ***** válasza:
43%

Nem csak szuleszeti hanem nogyogyaszati kockazat is van.

Baratnom mehet most vettek ki 30 eves csaszar utani abces es folyamatos verzes es fajdalom miatt...

2017. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Mások tapasztalatai és az eddig olvasottak alapján úgy ítélem meg, hogy a császármetszést csak szükséges esetben kell végrehajtani, amennyiben annak indokolt okai vannak és a szülészorvos is úgy rendelkezik. Minden esetre most már valamelyest tisztábban látom a dolgokat. Reménykedünk benne, hogy nem lesz császárra szükség és a rendes szülés sem okoz maradandó károsodást (én legalábbis szeretnék megtenni mindent ennek érdekében).
2017. jan. 18. 19:39
 19/33 A kérdező kommentje:
De természetesen az a legfontosabb, hogy a gyerek minden probléma nélkül szülessen meg. Mindent aszerint kell figyelembe venni, hogy a gyerek szempontjából mi a legideálisabb, utána pedig a többit.
2017. jan. 18. 19:59
 20/33 anonim ***** válasza:
70%

Egyértelműen a normál, természetes szülésre esküszöm. Azonban, ha komplikáció lépett volna fel, nem lett volna kérdés a császár. Ezért is szültem a II. Női Klinikán.

A természetesség híve vagyok. Akkor indul be egy szülés, ha a Baba is készen áll rá, akár mivel is jár ez egy szülő nő számára. Nekem szerencsém (vagy ki tudja;-) volt mindenben a szülés során: nem voltak fájdalmaim tágulás közben, a Pici perc alatt meglett és gátmetszésre sem volt szükség. DE! Úgy indultam neki, hogy lesz, ami lesz és aminek lennie kell.

2017. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!