Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléssel kapcsolatban, ki...

Szüléssel kapcsolatban, ki melyik módszerre esküszik (normál vagy császár) és miért? Mik az előnyök és a hátrányok mindkettőnél?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 19:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
60%

22-es vagyok.

Tulsagosan nem erdekel, hogy lepontoztak. Attol meg ez ugy volt es jo volt!!;)) en erre is buszke vagyok ha leneznek ha nem... Ugyan nem attol lesz valaki szuper anya, hogy termeszetes uton szult

Zarom soraimat! Megtisztel aki ezt is lepontozza 😘

2017. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
18%
30, jó ezt olvasni, hogy nincs mindenki beszűkülve, és csak a 80 és a halál közt lévő professzor a dokim- jajjcsakcsászártne anyukáké.
2017. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

# 30

Olvastam a hozzászólásodat és a te szempontodból is sok igazság van. Viszont olyan esetben, amikor a babának és az anyukának is a császár volna megfelelőbb, azt igazából az orvosnak kéne jobban tudnia és közölnie ezt az anyukával. Most egy éppen szülni készülő anyuka honnan tudja jobban hogy melyik fajta szülési módszer volna jó neki, ha az orvosa nem teljesen kompetens a dologban? Mi van ha császárra van szükség, de az orvos rendes szülést javasol, vagy mi van fordított esetben? Mire hagyatkozhat az anyuka? Csakis arra, amit az orvos közöl vele. Viszont ha az orvos megállapításai nem teljesen helyesek, akkor a szülő csak reménykedhet abban, hogy a helyes módszert válassza a szüléssel kapcsolatban.

2017. jan. 19. 16:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!