Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon gáz, ha a fájdalom...

Nagyon gáz, ha a fájdalom miatt nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és már gondolkodtunk sokat a párommal ezen a gyerek témán, a terhességen, de az az igazság, hogy kicsi korom óta elkapott a félelem, egy terhes, vagy babakocsis nő láttán. Jó lenne, ha lenne egy gyerekünk, aki felnevelhetnék, meg minden, de egyszerűen pánikrohamom lesz, ha belegondolok abba, hogy basszus, ahoz, hogy gyerekem legyen meg is kéne szülni... ez számomra teljesen elképzelhetetlen, anyukám is mesélte, hogy neki mennyire görcsölt a hasa, meg ilyenek. Nekem a menstruációs görcseim is iszonyat erősek voltak, annyira, hogy tényleg sírva fetrengtem a földön (pedig nem vagyok hisztis típus). Nem bírom a fájdalmat, de már fogamzásgátlót szedek, így szerencsére meg sem érzem, ha megjön. Van rá esély, hogy kinövöm ezt a félelmet a szüléstől? Kérlek nyugtassatok meg, hogy túl lehet élni valahogy... azt sem tartom kizártnak, hogy belehalok. Ha tényleg ennyire fáj, mint ahogy írják, akkor én inkább lemondok a gyerekről, akár önzőség, akár nem, nekem fontosabb, hogy ne visítsak a fájdalomtól, gyerek nélkül túlélem (durván fogalmazva)

2018. ápr. 30. 21:34
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
85%
En ugyanigy feltem a szulestol, olyannyira, hogy olyan orvoshoz mentem akivel elore megbeszeltem ezt es kertem a programcsaszart. Mas teruleten nem felek a fajdalomtol, de a szulestol igen. Ket gyereket szultem igy, a csaszar egyaltalan nem fajt sem kozben sem utana es a terhesseget sem paraztam vegig ez miatt. Ha ujabb terhessegem lenne ugyanigy dontenek mert 40 eves koromra sem mult el a felelem. Itt le szoktak pontozni, hulyen neznek ram de nem erdekelnek a karogok, boldogan elek a 2 gyerekemmel.
2018. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
81%

Akárhogy hitegetnek, a terhesség és szülés egy tortúra.

Erre készülj fel.

2018. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 Sssaszem ***** válasza:
Ha ennyire nem bírod a szülési fájásokat, akkor jobb ha, nem szülsz gyereket ilyen egyszerű az élet. A gyereken kívül is van élet. Egy csomó olyan lehetőség van, ami a gyerek mellett nem sok idő van, mert elveszik az embernek az idejét. Például, gyereken kívül kirándulhatsz,ha szereted a lovakat lovagolhatsz. Egy csomó olyan lehetőség van, ami miatt egy gyerek mellett nagyon kevés jut belőle. (Nézd én sem gyereke, sem szülni nem szeretnék, ennek meg is van az oka. EÜ okokból sajnos nem hordhatok ki egy magzatot és szülhetek meg egy gyereket. Szerintem én vagyok a legboldogabb nő a világon. Nem nekem kell kihordanom a magzatot, nem nekem kell órákig vajúdnom és megszülnöm egy magzatot. Egy csomó lehetőségem van, ami másnak nincs rá ennyi ideje. Nézd lovagolhatok a terhesség és a szülés helyett. Ennek nagyon örülök, hogy így alakult az életem. A szemem miatt nem szülhetek, erőlködhetek a retinaveszélye miatt. Akinek nem inge, az ne vegye magára.
2019. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 Sssaszem ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bírod a szülési fájásokat, akkor jobb ha, nem szülsz gyereket ilyen egyszerű az élet. A gyereken kívül is van élet. Egy csomó olyan lehetőség van, ami a gyerek mellett nem sok idő van, mert elveszik az embernek az idejét. Például, gyereken kívül kirándulhatsz,ha szereted a lovakat lovagolhatsz. Egy csomó olyan lehetőség van, ami miatt egy gyerek mellett nagyon kevés jut belőle. (Nézd én nem szeretnék gyereket, sem szülni nem szeretnék, ennek meg is van az oka. EÜ okokból sajnos nem hordhatok ki egy magzatot és szülhetek meg egy gyereket. Szerintem én vagyok a legboldogabb nő a világon. Nem nekem kell kihordanom a magzatot, nem nekem kell órákig vajúdnom és megszülnöm egy magzatot. Egy csomó lehetőségem van, ami másnak nincs rá ennyi ideje. Nézd lovagolhatok a terhesség és a szülés helyett. Ennek nagyon örülök, hogy így alakult az életem. A szemem miatt nem szülhetek, erőlködhetek a retinaveszélye miatt. Akinek nem inge, az ne vegye magára.
2019. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Hát én egyre inkább afelé hajlok, hogy nem szeretnék gyereket😅 viszont már nem (csak) a fájdalom miatt, hanem amiket leírtatok.😂😂 Nekem a 6+ éves gyerekek az aranyosak, ha már annyi idős lenne az enyém is, imádnám, csak az az előtte lévő időszak, háát :S
2020. jan. 6. 06:51
 26/48 anonim ***** válasza:
36%
XD jajaja, aztan jovore mar terhes leszel
2020. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogadj örökbe egy 6 évest. Amúgy is az örökbe fogadók mindig csecsemőt akarnak, tehát könnyen találnak neked gyereket.
2020. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Biztos nem lennék ‘jövőre terhes’😅 tanulás stb fontosabb.
2020. jan. 7. 06:52
 29/48 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Akkor inkább örökbe fogadsz egy gyereket? Egyáltalán nem gáz, ha a fájás miatt nem szülsz gyereket, Nézd én sem a szemem miatt nem szülhetek, egyáltalán nem hiányoznak a terhességi vizsgálatok, vérvétel, laborvizsgálatok, cukorterhelés, császármetszés stb. Nem fogok ott nyavalyogni, hogy minek kell szülnünk az ilyen vizsgálatok miatt. Egy dolgot kívánok, hogy az összes orvos elmenet a máshova, ha csak mindig császárral tudják világra hozni egy babát, csak azért, mert ők azt jobbnak látják. Úgyhogy ezért ne szülj gyereket. A férfiaknak bezzeg könnyű dolguk van, ők csak átadják a gyereket és kész. Mi meg szenvedhetünk a semmiért.
2020. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Akkor inkább örökbe fogadsz egy gyereket? Egyáltalán nem gáz, ha a fájás miatt nem szülsz gyereket, Nézd én sem a szemem miatt nem szülhetek, egyáltalán nem hiányoznak a terhességi vizsgálatok, vérvétel, laborvizsgálatok, cukorterhelés, császármetszés stb. Nem fogok ott nyavalyogni, hogy minek kell szülnünk az ilyen vizsgálatok miatt. Egy dolgot kívánok, hogy az összes orvos elmenet a máshova, ha csak mindig császárral tudják világra hozni egy babát, csak azért, mert ők azt jobbnak látják. Úgyhogy ezért ne szülj gyereket. A férfiaknak bezzeg könnyű dolguk van, ők csak átadják a gyereket és kész. Mi meg szenvedhetünk a semmiért. (Aki meg azt mondja, hogy önzőség, hogy nem szülsz gyereket, ha tényleg ennyire fáj, az egy idióta barom, hogy csak azért kell szülni, hogy ne haljon ki a népesség). Azzal meg ne foglalkozzál. Itt vagyok én élő példa, hogy miért nem szülhetek gyereket.
2020. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!