Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon gáz, ha a fájdalom...

Nagyon gáz, ha a fájdalom miatt nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és már gondolkodtunk sokat a párommal ezen a gyerek témán, a terhességen, de az az igazság, hogy kicsi korom óta elkapott a félelem, egy terhes, vagy babakocsis nő láttán. Jó lenne, ha lenne egy gyerekünk, aki felnevelhetnék, meg minden, de egyszerűen pánikrohamom lesz, ha belegondolok abba, hogy basszus, ahoz, hogy gyerekem legyen meg is kéne szülni... ez számomra teljesen elképzelhetetlen, anyukám is mesélte, hogy neki mennyire görcsölt a hasa, meg ilyenek. Nekem a menstruációs görcseim is iszonyat erősek voltak, annyira, hogy tényleg sírva fetrengtem a földön (pedig nem vagyok hisztis típus). Nem bírom a fájdalmat, de már fogamzásgátlót szedek, így szerencsére meg sem érzem, ha megjön. Van rá esély, hogy kinövöm ezt a félelmet a szüléstől? Kérlek nyugtassatok meg, hogy túl lehet élni valahogy... azt sem tartom kizártnak, hogy belehalok. Ha tényleg ennyire fáj, mint ahogy írják, akkor én inkább lemondok a gyerekről, akár önzőség, akár nem, nekem fontosabb, hogy ne visítsak a fájdalomtól, gyerek nélkül túlélem (durván fogalmazva)

2018. ápr. 30. 21:34
1 2 3 4 5
 31/48 Sssaszem ***** válasza:
55%
Nekem egyáltalán nem hiányzik a vérvétel sem a cukorterhelés tudod te, hogy ki fogja kibírni azt? Ezért nem fogok gyereket szülni. NEKEM A VÉRVÉTEL kész katasztrófa volt. Inkább lovagolok a terhesség és a szülés helyett. Nagyon boldog vagyok, hogy így alakult az életem, hogy nem szülhetek gyereket.
2020. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi utolso, vszinu nem is akar senki megdugni se, nem h gyereket csinalni neked. Na, menj, dobj be egy kockacukrot te loimado.
2020. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 Sssaszem ***** válasza:
40%
Nekem a vérvétel fájt, mit nem lehet ezen felfogni? Másrészt meg nem fogok ott csak azért örökbe adni a gyerekemet, mert nem akarom ezt a gyereket. A másik meg, a cukorterhelés is fáj, nem egy kellemes procedúra. Nem tetszik az, hogy sajnos ma csak császározni tud mindegyik szülész orvos? A fiúknak bezzeg milyen könnyű dolguk van, akik csak átadják a nőknek a gyereket, magyarul gyereket csinálni. Ilyen egyszerű az életük. Nekünk nem. Szomorú.
2020. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 Sssaszem ***** válasza:
100%
Nekem semmi sem jó. Sem a család alapítás, sem a szülés, nem tudom, hogy miért nem tesz boldoggá. Talán nem szeretnék császáros műtétet, órákig tartó vajúdást. Nem fog boldoggá tenni ez a családalapítás. Jobb, ha otthon maradok a fenekemen. És akkor nincsenek gondjuk a fiúknak velem, hogy miért nem akarok gyereket vállalni.
2020. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok

Amikor indult a kérdés 32 hetes terhes voltam.


Most 2,5 hónapos a baba.


Ja a szülés könnyű 2,5 órás volt..

Alig értünk a kórházba.

Persze fájt.. de nem olyan, mint amikor elvágod az ujjad...

Inkább olyan, hogy dolgozzunk meg azért a babáért ,mibt amikor hasizmost erősítesz és fáj.. csak itt nem döntheted el, hogy abbahagyod 😅

2020. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
50%
megette a fene, a hasizomerősítéses fájdalom rosszabb, mint egy ujjelvágás...
2020. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Valójában rájöttem, hogy ha nem fájna a szülés, akkor sem akarnék gyereket. Egyszerűen irtózom tőlük vagy nem tudom XDDD Sosem voltam anyuka típus, nem is bírom nagyon mikor látok egy anyukát gügyögni a babájával... a hideg kiráz tőle.
2020. máj. 22. 19:13
 38/48 Sssaszem ***** válasza:
54%
És aki nem szülhet, annak miért jó, miért jó az, hogy nem neki kell szülnie. Nekem jó, mert nem kell szülnöm. Nagyon unalmas tud lenni ez az örökös orvoshoz járás.
2020. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 Sssaszem ***** válasza:
54%
Engem az sem érdekel, ha egyedül maradok, vannak jó barátaim, ismerőseim, akik segíteni fognak, ha már nem lesz senkim Ott van a Szandra ismerősöm, akinek vannak lovai jó, ezt ne részletezzük. Nekem ott van a Goldi, akit jobban szeretek minden családalapításnál, furcsa, de ez az igazság, akinek meg nem inge, ne vegye magára.
2021. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 Sssaszem ***** válasza:
54%
Engem az sem érdekel, ha egyedül maradok, vannak jó barátaim, ismerőseim, akik segíteni fognak, ha már nem lesz senkim. Ott van a Szandra ismerősöm, akinek vannak lovai jó, ezt ne részletezzük. Nekem ott van a Goldi, akit jobban szeretek minden családalapításnál. Furcsa, de ez az igazság, akinek meg nem inge, ne vegye magára.
2021. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!