Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon gáz, ha a fájdalom...

Nagyon gáz, ha a fájdalom miatt nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és már gondolkodtunk sokat a párommal ezen a gyerek témán, a terhességen, de az az igazság, hogy kicsi korom óta elkapott a félelem, egy terhes, vagy babakocsis nő láttán. Jó lenne, ha lenne egy gyerekünk, aki felnevelhetnék, meg minden, de egyszerűen pánikrohamom lesz, ha belegondolok abba, hogy basszus, ahoz, hogy gyerekem legyen meg is kéne szülni... ez számomra teljesen elképzelhetetlen, anyukám is mesélte, hogy neki mennyire görcsölt a hasa, meg ilyenek. Nekem a menstruációs görcseim is iszonyat erősek voltak, annyira, hogy tényleg sírva fetrengtem a földön (pedig nem vagyok hisztis típus). Nem bírom a fájdalmat, de már fogamzásgátlót szedek, így szerencsére meg sem érzem, ha megjön. Van rá esély, hogy kinövöm ezt a félelmet a szüléstől? Kérlek nyugtassatok meg, hogy túl lehet élni valahogy... azt sem tartom kizártnak, hogy belehalok. Ha tényleg ennyire fáj, mint ahogy írják, akkor én inkább lemondok a gyerekről, akár önzőség, akár nem, nekem fontosabb, hogy ne visítsak a fájdalomtól, gyerek nélkül túlélem (durván fogalmazva)

2018. ápr. 30. 21:34
1 2 3 4 5
 41/48 Sssaszem ***** válasza:
62%
Az sem érdekel, ha korábban véget ér a havi ciklusom, úgysem szülök.
2021. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 Sssaszem ***** válasza:
62%
Inkább legyen korai klimaxom, minthogy gyereket kelljen szülnöm. A vérvétel fájt. senki sem hiszi el, hogy fájt.
2021. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 Sssaszem ***** válasza:
0%
Jaj de fájt a vérvizsgálat.
2021. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Ez a saszem fogyatekos lehet 😀
2021. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 Sssaszem ***** válasza:
0%
Sajnso igen, mert eü okai vannak. :( Sajnálhatsz is. Bárcsak egészséges lennék. :) Bárcsak.
2021. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 Sssaszem ***** válasza:
0%
Legyen vége az átkozott fogyatékosságomnak és akkor minden jó. Ne BÁNTSÁL MEG!!!!!!!
2021. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 Sssaszem ***** válasza:
0%
Annyit mondok, hogy átkozott szülészet, akik műtéttel hozzák világra a babákat.
2021. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Bekussolsz? Majusba megszultem es kepzeld elek. Pedig 11szer szurtak meg a venamat😂🤷‍♀️
2021. júl. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!