Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Borzasztóan félek a császártól...

Borzasztóan félek a császártól, kérek mindenkit, akinek nem volt olyan szörnyű, hogy nyugtasson meg egy picit, jó?

Figyelt kérdés
Jövő héten programozott császárom lesz, de már nem is alszom, annyira félek. Sajnos muszáj így szülnöm.
2010. jún. 29. 15:42
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm!
2010. jún. 29. 16:46
 12/33 anonim ***** válasza:
ne izgulj, csak az első két nap szörnyű. Nekem nagyon pozitív élmény volt, és hiába nem tudtam mozdulni sem első nap, már aznap újra szültem volna. A kistesót is hamar tervezzük, várhatóan az is császár lesz, épp a kis korkülönbség miatt. De mostmár egyáltalán nem félek. Különben is, ha menni kell, annyira izgulni fogsz, hogy eszedbe sem jut majd félni. És a szexel sem volt semmi gond, 5 hét után már voltunk is együtt. Szóval nekem nagyon pozitív élmény volt.
2010. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Szia, sok lányt ismerek, akik egyből belemennének egy prog.császárba, mert a vajúdás sokkal fájdalmasabb, legalábbis nekem az volt, vajúdtam mégis császár lett a vége, 2. nap már jártam-keltem 4.nap hazaengedtek, mint sima szülésnél!
2010. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Szia. En is a csaszarosok taborat novelem. Nekem programozott csaszarom lett volna, de 1 hettel a megbeszelt idopont elott elfolyt a magzatviz, igy meg aznap megcsaszaroztak. Itt Venezuelaban mar masnap hazaengednek a korhazbol....fizetos az egesz, es ha nincs gaz, akkor labadozni otthon is tudsz, ha meg gaz van, az masnapra ugyis kijon alapon. Este volt a muteten, semmit nem erztem belole, csak a matatast:) Masnap felkellni tenyleg nehez volt, szedultem is rendesen, de masnap delutan mar a sajat labamon setaltam ki a korhazbol. Harmadnap meg mar jottem-mentem. Erzekenynek erzekeny volt a seb, de siman ki lehetett birni. Egyszoval siman bevallalnam meg egyszer. Nyugi, biztos te is konnyen tul leszel rajta. Sok sikert!
2010. jún. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Felkellni helyett inkabb felkelni:)))
2010. jún. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
nekem is csaSZArom volt mivel az en fiam is harantfekvesbe volt, de az utolso heten megfordult fejjel lefele es akkoris meginditottak a szulest es vegul csak csaszar lett mert vajudas alatt vfisza fordult harantfekvesbe gondolhatod hogy sima szulesre vartam es surgosegi csaszar lett mivel a vizem is elfolyt,zokogtam hogy nem akarok csaszart de muszaj volt a baba erdekebe mert mar veszelybe volt,kiszedik hamar de a felepules roszabb mint a sima szulesnel (abba is volt reszem:)
2010. jún. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok kedves választ. Pont ettől félek, amit utolsó írt, hogy a felépülés sokkal rosszabb.... Majd csak lesz valahogy, de a kis Manókámat már nagyon várom. Csak éppen az egész várakozást megkeseríti ez a rohadt rettegés.
2010. jún. 30. 09:33
 18/33 anonim ***** válasza:
59%
nem értem hogy miért a fájdalomba kaoaszkodsz. ha félsz a fájdalomtól akkor inkább örülj hogy császár lesz mert a vajúdás meg a tolófájások a menstruációs görcstől sokkal erősebbek. azt biztos rosszabb lenne átélni. miért a rosszba kapaszkodsz. mondd azt magadnak hogy minden rendben lesz, ki fogod bírni. és különben is te nem nyavalyoghatsz mert a kisbabádnak az anyukájára szüksége van. miatta is tessék ezt a szemléletet megváltoztatni. mindenki kibírta és látod sokan írták hogy csak az első 2 nap rossz, utána egyre könnyebb. egyébként a szülészeten sem szeretik a nyavalygást a nővérek. tessék pozitívan szemlélni. szerencséd van a prog. császárral és minden rendbe lesz ! nem abba kell kapaszkodni hogy juj fájni fog. igen fog de túl fogod élni !
2010. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
nem nagyon érdekel, hogy a nővérek szeretik-e a szülészeten a nyavalygást... sajnos nem tehetek róla, hogy ilyen alacsony a fájdalom küszöböm, belgyógyász is vizsgált már, amikor fiatalon a mentruációs görcstől is elájultam.
2010. jún. 30. 11:48
 20/33 anonim ***** válasza:
szia én is rettegtem, de kár volt a műtét egyáltalán nem fájt, a felkelés elsőre kicsit rossz volt, de nem fogsz vele úgysem foglalkozni mert menni akarsz majd a babukádért!!! bababarát kórházban szültem és másnaptól már végig velem volt a pici úh gyakran mászhattam ki az ágyból:) de volt inspiráció mert mire odaértem és ránéztem ésnem érdekelt h fáj vagy nem=)
2010. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!