Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Borzasztóan félek a császártól...

Borzasztóan félek a császártól, kérek mindenkit, akinek nem volt olyan szörnyű, hogy nyugtasson meg egy picit, jó?

Figyelt kérdés
Jövő héten programozott császárom lesz, de már nem is alszom, annyira félek. Sajnos muszáj így szülnöm.
2010. jún. 29. 15:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
A negyedik válaszoló vagyok,ha újra leszel(hazaengednek)két szoptatás közt írd meg "milyen lett"a császárod,és hogy igazatok volt csajok! :)
2010. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha ilyen alacsony a fájdalomküszöböd, meg elájultál egy egy görcstől, azért jobban át kellett volna gondolni ezt a teherbeesést. Mert ez bizony fájni fog, és a kutya nem fog babusgatni és a gyerekedet is odateszik melléd. Fehérváron így volt legalábbis. Letelt a 6 óra, mozoghattam már, azonnal hozták a babát és el sem vitték.

Aki meg hisztizett, ki is tárgyalták a nővérek még annyit sem segítettek mint egyébként.

Úgyhogy biztatnálak, de nem lesz könnyű dolgod ilyen egoval.

Az egyetlen ami segít egyébként a mozgás, mielőbb felkelsz és neki állsz mozogni annál előbb túl vagy rajta. Mozogni, mozogni, mozogni ennyi a titok és akkor elvileg fájnia sem szabad. Nekem legalábbis nem fájt egy cseppet sem az első talpraállás után.

Ha megfájdul a fejed az érzéstelenítés után, kéhetsz bármennyi fájdalomcsillapítót nem segít, úgyhogy azt a 6 órát jobb valóban mozdulatlanul tölteni. Az egyik csajnak viszont az otthon főzőtt baromi erős kávé kiállította a fejfájását. Úgyhogy ha mégis beleszaladnál próbáld meg azt.

2010. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nem olvastam vissza, de ez egy óóóriási nagy baromság, hogy a császárosoknak problémás a szoptatás. Engem is ezzel riogattak, hogy nem fog belövelni a tej stb, pedig ha az nem lövell be akkor sima szülésnél sem lövelne, hiszen a méhlepény levállásától lövell be. Nem haudok műtét után 6 órával a felállás szörnyű, de addig maga a menny. A műtét nem fáj, és ott lehet a babád, akiben gyönyörködsz és már csak miatta sem érzed magad úgy ahogy és elfelejtesz mindent...tényleg!!!! Én is féltem, és megint programozottam lesz..:( géz bugyit vigyél eleget, én 3 hétig azt hordtam, az mosható is űm, és fel a fejjel, minden rendben lesz. :O)
2010. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!