Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármerszés vagy természete...

Császármerszés vagy természetes szülés?

Figyelt kérdés
Ha választhatnál vagy választhattál volna,melyiket választanád és miért?
2019. febr. 24. 09:10
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
86%
18-as vagyok: Hagy kérdezzem meg, miért lettem lepontozva? A kérdésre válaszoltam maradéktalanul, mimt a hogyan mind a miért tekintetében..... Jaaah! Hogy van aki másképpen gondolja? És vajon attól, hogy xy bízik a testében és lelkében felkészülve várja a szülés élményét akkor most én akármennyire is rettegek tőle éljem át csak azért mert mások nem értenek velem egyet? És ezért képes lepontozni? Nevetséges....
2019. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
18-as,21-es... En nem pontoztam le senkit. Véleményekre,tapasztalatokra voltam kíváncsi ugyanis én is rettegek a szüléstöl,vagyis inkább a lehetséges komplikációktól,következményektöl. Elgondolkodtam a programcsászáron de nem tudom,hogy válasszam e,pedig már nincs sok szülésig. Mindenkinek köszönöm a válaszát
2019. febr. 24. 18:50
 23/45 anonim ***** válasza:
21: ha megnézed, én is le vagyok pontozva, pedig én az ellenkezőjét írtam... természetesen szültem volna, ha választhattam volna, ennek ellenére volt két vajúdás nélküli császár, nem saját kérésre, hanem mert kellett. Ezt ugyanúgy lepontozták, ebben a témakörben nem lehet ám jó választ adni.
2019. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem is rólad feltételeztem... 23-as: igen, sajnos úgy látom sokszor ide frusztációt levezetni járnak emberek, és néha ahogyan itt nők képesek egymással beszélni adott egyén szorult helyzetéről.... Lesújtóan....
2019. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Akik azért választanának császárt, mert a természetes úton szétrepednének: nekem 4 óra vajúdás után 2 perc volt a kitolás és nem vágtak, nem repedtem. 1 szem varratom nem lett. Szülés után -a vérzést leszámítva- ugyanolyan volt a testem, mint terhesség előtt, szinte pocakom se maradt (amúgy sem volt nagy). Ezek után csakis ezt választanám újra (persze ha nem életmentésre van szükség).
2019. febr. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Természetes szülést szeretnék, még ha pokoli fájdalommal és torzulással jár, akkor is. Rettegek a spinális érzéstelenítéstől és a vágástól, az ájulás kerülget a gondolatától is. Persze van az a helyzet, amikor be kell vállalni a császárt, valószínűleg altatásban merném csak.
2019. febr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Huvelyi. 2 csaszaros bnom van kisbabasok, mindketto megszenvedett a felepulessel. Persze ez nem torvenyszeru. Nekem a sima szules utan semmi bajom se volt szinte mar masnap, nem szakadtam nem volt gatmetszes, serules nelkul megusztam. Mazli vagy sem, van ilyen is. De van aki megszenvedi a sima szulest is, es az utana levo promlemakat.
2019. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 Aznna89 ***** válasza:
Termèszetes. 2 utàn simán mehetne a 3.is gàtmetszèssel ès minden - dologgal(de nem lesz) Mindenki fèl szerintem. Egyébkènt èn is vàgóhíd 'èlmènyre" kèszūltem mert sok anyuka, szereti hero-nak feltüntetni magàt ès ezt minden forumon meg is osztani a rettegõ kismamàkkal. Egyébkènt ez szerintem sem opcionàlis. Csàszárral èletet mentenek. Ha nincsen semmi egèszsègügyi problèmàtok,akkor te is meg tudod csinàlni ès a baba is. Nő vagy! Erős! Még ha nem is hiszed magadrol.
2019. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Nó vagy erős vagy - ez csak duma, ezt mondd annak, akinek oxigénhiányosan született a babája. A gyerek szempontjából nincs mérvadó hátránya -akkor miért is le lehetne opcionális? Mert műtét? Tudtommal pl plasztikai műtétre minden felnőtt ember saját döntésből elmehet....akkor ez miért más ugyan? Mert egyes ősanyák nem tekintik szülésnek, ha nem kell vele 3 napig vajúdni? Aki akar tegye, meg van hozzá a joga, de legyen meg annak is, aki nem akar. Érdekes módon számos ny-i országban opcionális.... Sosem értettem miért jár együtt a mártírkodás az anyasággal
2019. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Csàszàrt vàlasztottam. Jól döntöttem. Nem vészes. Màsodik naptól nem kértem fàjdalomcsillapîtót. Semmi gond nem volt. A babàval sincs és nem is volt semmi baj. A sok baromsàg sem, amiket irkàlnak. Kötődünk, simàn volt tej is stb. ;)
2019. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!