Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért baj az, ha valaki...

Miért baj az, ha valaki önként a császármetszést választja?

Figyelt kérdés

Ez azoknak az embereknek szól, akik a választható császármetszés ellen vannak. Most nem arról beszélek, amikor kötelező a császárt választani, hanem amikor a kismama előre eldönti, hogy mit szeretne.

Ez titeket miért zavar?



2019. márc. 23. 11:50
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
90%
pedig kettőtök közül nem a 17 hazudik...
2019. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
87%

Igen, nyuszika, pont Hollandiában élek már 7 eve. Ha te is, amit kétlek, akkor nyilván tisztában vagy vele, hogy igaz, amit írtam. De tessek, ide másolok neked egy reszt. Miután itt élsz, egyértelműen beszélsz hollandul. Ja, nem, mert vagy a kínaiban mosogatsz, vagy paradicsomot szedte a lengyelekkel

"Kosten bevalling ziekenhuis


Een medische bevalling kost € 2180. Bij gebruikmaking van tang of vacuumpomp € 2606. Bij keizersnee loopt dit bedrag op tot € 4158. Een ziekenhuisbevalling met medische noodzaak wordt volledig vergoed door de basisverzekering. Als u in het ziekenhuis wilt bevallen zonder medische noodzaak moet er een eigen bijdrage betaald worden. Deze bedraagt in 2015 €316,87. U kunt deze eigen bijdrage aanvullend verzekeren.


Een ambulance laten komen zonder dringende reden kost tussen de € 600 à € 800."

2019. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
89%

Én például ha nem muszáj nem tenném ki magam egy műtétnek. A gyereknek is jobb a hüvelyi szülés és nekem se a felépülésre kell koncentrálni hanem arra hogy a babámmal törődhessek. A hüvelyt pedig tornával teljesen rendbe lehet hozni.

Majd meglátod te is mikor a többi anyuka akinek hüvelyi szülése volt boldogan babazik neked még fáj minden mozdulat és fel sem kelhetsz

2019. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
74%
Mi baja lesz a vaginádnak rendes szülés után???
2019. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
#24 úgy hallottam elég sok. Bizonyára te is tisztában vagy vele, de ilyenek a hüvely szétrepedése, kitágulása, gátszakadás (oké nem hüvely), vizelettartási problémák stb.
2019. márc. 23. 12:59
 26/52 anonim ***** válasza:
64%

A kitágulás és a vizelet tartási probléma intim tornával kezelhető. A gát szakadás még nem feltétel. Vágni szokták, de lehet gátvédelemmel is szülni. De ha vágják és varják az sincs olyan nagy heg mint a hasi a császár miatt. És ezzel járkálhatasz, hamarabb gyógyul. Nincsenek olyan komoly lehetséges szövődményei sem.

De írhat itt bárki bármit. Te már eldöntötted mert úgy hiszed az az egyszerűbb. Az sem érdekel a gyereknek mi jobb csak a nunika megmaradjon.

Én nem akarnék egy műtét utáni felépülést végig szenvedni miközben a gyerekkel ott a millió dolog

2019. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
79%
25-re. Nem, nem kell az igazolványod nyuszika. Ha egyetemre jársz, akkor megy a holland, meg van az NT2 staatexam minimum II-n, tehát képes vagy elolvasni és értelmezni amit beidéztem. Emeld ki, hol látod, hogy a sima szülés és a császármetszés ugyanannyiba kerül.
2019. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Mivel még diák vagyok, nem most tervezem, mondjuk 1 éven belül, amikor elvégzem a sulit. Nem döntöttem el teljes mértékben hogy hogyan szeretnék szülni, de az igaz, hogy inkább a császár felé hajlanék, mert rettegek a szüléstől. Azért kértem a császár ellen érveket, hogy tisztában legyek a kockázatokkal és reálisan tudjak mérlegelni. Szerintem ez nem akkora probléma.
2019. márc. 23. 13:12
 29/52 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor eszedbe ne jusson itt szülni. Mánk Magyarországra, ott a magánorvosod keres neked indokot a program császárra jó pénzért. Mint azzal egyértelműen tisztában vagy, Hollandiában nincs magánorvosi rendelés és lefizetni se tudod őket
2019. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

#28 de én elküldöm, ha megnézed megnézed, ha nem nem. Oké elhiszem, hogy te is itt élsz, érdekes egybeesés, bocs a vádakért, hibáztam. Amúgy én ezt a szintén itt élő barátnőmtől hallottam, hogy ugyanannyiba kerül mint a sima szülés.

De itt van, lássátok, hogy én nem vagyok kamus.

[link]

[link]

Beismertem, hogy tévedtem, úgyhogy hagyjuk most a holland témát.

2019. márc. 23. 13:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!