Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek ki vigyázott a nagyobbi...

Nektek ki vigyázott a nagyobbikra ameddig kórházba voltatok?

Figyelt kérdés
Kevesebb mint két hónap és jön a kis tesó, viszont egyre többet agyalok azon, hogy kivigyázzon rá vagy éppen hol lenne neki a legjobb addig. Hisz azért az jó esetben (ha nincs semmi probléma) 3 nap. Soha nem voltunk még ilyen sokáig nélküle.. Nagymama szokta elvinni 1 napra de úgy hogy este mindig itthon volt.. Meg azért aggódok is hogy esteleg haragudni fog rám, vagy hogy egyáltalán kinél lenne addig a legjobb neki.. Ti hogy oldottátok meg? Nem aggódtatok hogy jó lesz neki addig azon az adott helyen? Pl. Nagymamánál. Két és fél éves.

2019. máj. 19. 21:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%
Apa vagyok, természetesen én vigyáztam első gyerekünkre, mikor feleségem a másodikkal kórházban volt. Megmondom őszintén óriási patáliát csaptam volna, ha nem énrám bízta volna.
2019. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a nagyszülőknél volt felváltva, nem is tudta, hogy nem vagyok otthon, egy estére hazavitte a párom és akkor zokogott is utánam, így másnap megint a mamánál aludt. 3 éves.
2019. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy nem értem egyesek számára miért üti ki a biztosítékot, ha 3 napig a nagyszülőknél van a gyerek, addig nem is kérdezett rólam. Sokkal jobb volt így, otthon minden rám emlékezteti.
2019. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
Hogy legyen? A másodikkal változtassatok ezen a gyakorlaton, és legyetek egyenrangú szülők.
2019. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) És nem haragszik meg egy ilyen korú gyerek? Vagy hogy fogja fel ilyenkor hogy, "most nem anya mellett alszom el". Mivel melletem szokott elaludni.. Igazából nem is a nappal ami zavar hanem inkább az éjszaka..

Párom így is mindent meg tesz a családjáért, mint írtam amikor nem dolgozik velünk van egész nap. Nem volt még rá szükség hogy, sokáig vigyazzon rá akkor nem értem, miért kell ebből problémát csinálni?

2019. máj. 19. 23:40
 16/27 anonim ***** válasza:
65%
Az én lányom nem haragudott meg és élvezte a kiröffenést a nagyszülőknél. Számomra az volt meglepő milyen jól el van nélkülem, pedig addig mindig én altattam. Utána voltak gondok, mikor rájött már nem csak körülötte forog a világ. Még mindig ezt szokjuk. 6 hete szültem.
2019. máj. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk 22 hónapos volt most szeptemberben a nagy mikor született a kicsi. Nálunk az apja vigyázott Rá, az nem volt kérdés. Nekünk az egyik nagyszülő pár nagyon messze, az én szüleim, pedig itt Pesten, aktívan dolgoznak még (5-6-ig) így nincs segítségünk, szóval csak az apjával és velem van szinte mindig. Nagyon ragaszkodik hozzám, én a terhesség legelejétöl meséltem erről Neki. Plussz minden este elmondtam Neki, hogy anya majd elmegy a babáért és hazahozza, ami lehet hogy akkor lesz amikor Ő aludni fog. Mondtam, hogyha majd így lesz álmában el fogok búcsúzni Tőle, várjon haza majd minket. Nagyon jól elvoltak az apjával nélkülem. Jött be értünk a kórházba. Akkor éreztem picit, hogy meg van sértődve rám, nem volt felhőtlen az öröme, de maximum egy nap alatt helyrerázódott minden. Nem tudom, hogy a sok beszélgetésnek köszönhető vagy minek, de féltékenynek se féltékeny az öcsire:).
2019. máj. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%

Anyukàm fog, itthon nálunk jórészt.

A 3 nap alatt a látogatáson kívül a férjem..

2019. máj. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

U.i.:

Persze az is lehet, hogy látogatáskor jön a férjemmel...


22 hós lesz amikor a tesó születik

2019. máj. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
39%
Nincsenek rokonok a kozelunkben, messze elunk toluk. Ambulans szules (depl. az otthonszules is) itt bevett gyakorlat, es ugy hallottam, Magyarorszagon is egyre tobb helyen elfogadjak, ha van gyerekorvos, aki vallalja, hogy a szukseges vizsgalatokat otthon, vagy a rendelojeben elvegzi, tole kell egy papir. Nalunk csak a ferjem van, aki vele tud lenni, ha be kell fekudni a korhazba barmi miatt, max. a szules idejenek egy reszere talan egyik baratnom tudna ra vigyazni, de nalunk pl. ferjem altatja, kel hozza mar egy ideje, viszonylag sokat egyutt vannak. A fentieket csak azert irom, hogy van opcio otthon is arra, hogy nagyon hamar otthon lehessen lenni. Ambulans szulesnel mondjuk azert 12-24 oraval legalabb szamolni kell, de a masnapi vizitkor, ha elmondta a doki, hogy a babaval minden rendben van, es lehetoleg volt ra fultanu(pl.szobatars), megvan a papir a gyerekorvostol, aki vallalja, akkor haza lehet menni, tobb ilyenrol hallottam mar.
2019. máj. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!