Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek ki vigyázott a nagyobbi...

Nektek ki vigyázott a nagyobbikra ameddig kórházba voltatok?

Figyelt kérdés
Kevesebb mint két hónap és jön a kis tesó, viszont egyre többet agyalok azon, hogy kivigyázzon rá vagy éppen hol lenne neki a legjobb addig. Hisz azért az jó esetben (ha nincs semmi probléma) 3 nap. Soha nem voltunk még ilyen sokáig nélküle.. Nagymama szokta elvinni 1 napra de úgy hogy este mindig itthon volt.. Meg azért aggódok is hogy esteleg haragudni fog rám, vagy hogy egyáltalán kinél lenne addig a legjobb neki.. Ti hogy oldottátok meg? Nem aggódtatok hogy jó lesz neki addig azon az adott helyen? Pl. Nagymamánál. Két és fél éves.

2019. máj. 19. 21:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
27%
#20 vagyok, meg annyi, hogy ott, amit a ferjemmel valasztottunk szules helyszinenek, 2-3 oraval a szules utan hazakuldenek, ha mindent rendben talalnak, ha nem, akkor korhazi felvetel van, a babat megvizsgaljak ugyanugy, majd masnap kijonhozzank hazhoz a gyerekorvos (nem mindegyik vallal ilyet, de a mienk igen), es utana ugyanugy a kovetkezo vizsgalatot is elvegzi, szoval pont annyiszor latja, mint korhazban, es errol itt nem kernek papirt korhazi ambulans szules eseten sem.
2019. máj. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) mentek a zöld kezek :) Inkább arra voltam kíváncsi hogy, a gyerek mennyire fogja megérteni dolgokat.

22# A válaszodat köszönöm neked is, bár írtam hogy, amikor szabad természetesen velünk van a párom. De szerintem egy normális kapcsolatban azért ugyebár az anyukával van többet a gyerek. Ha meg ennyire az anyagi helyzetemet szeretnéd vitatni, akkor arra annyit tudok mondani hogy, semmibe nincs panaszunk,sőt.

2019. máj. 20. 19:50
 23/27 anonim ***** válasza:
53%

Kezd el őt felkesziteni rá, hogy tr pa napig nem leszel es apaval fog aludni! Megprobalhatja az apja most is elaltatni, nálunk ez gond nélkül megy...


Ha valahova elmentunk kikapcsolodni a férjemmel (színház stb) gond nélkül elaludt úgy, hogy atjottek anyósomek es ők altattak (ritkán volt ilyen de örülök hogy sikerült nekik is altatni, egyébként nagyon kozel laknak)


Most babát várok, ha szülni megyünk anyósomék vigyáznak majd rá, egyébként z apukája

2019. máj. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
48%
Az én lányomat nagyon felzaklattam ezzel a készítsük fel, hogy elmegyünk pár napra tanáccsal. Kezdjük ott hogy egy ekkora gyerek nem érti, hogy mi az a pár nap. Utána nem mert elaludni, mert félt hogy elmegyek... Azzal viszont egyetértek, hogy altassa más is.
2019. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
70%

"De szerintem egy normális kapcsolatban azért ugyebár az anyukával van többet a gyerek"



Akkor ez az a rész, amivel nem értünk egyet, szerintem mindkét szülővel egyformán kell, hogy legyen a gyerek. De nem kell egyetértenünk, én pl dolgozni is visszajöttem a két gyerek között (nagyobb a korkülönbség is).

2019. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
17%

Olyannyira köszönöd, hogy kitöröltetted? :)

Pedig semmi bántót nem írtam, és természetesen én se értek egyet ezzel az anyával van többet dologgal. Maximum csedes, gyedes, gyeses időszakban normális, bár szerencsére egyre több apa veszi ki ebből is a részét és kihalóban vannak a foteapukák.

2019. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Párom vigyázott már rá egyedül, igaz nem sokat. De mivel nagymamával már el is aludt ezért nem tudtam hirtelen mi lenne a legjobb. Egyenlőre úgy látszik napközben nagymamával lesz, délután pedig az apukája viszi haza. :) Nekem meg így természetes, bár ahány ház annyi szokás. :) Viszont addig akkor próbálkozunk azzal, hogy apával is elaludjon. :)

#26 A válaszod annyiból nem tetszett, hogy szerintem nem arról kértem véleményt, hogy kellett-e nekünk a kis tesó.. Magyarul faragatlan volt hogy, "akkor minek kellett a másik". Szerintem ilyet azért nem igen illik írni / mondani. Bár ez is ember függő. :)

2019. máj. 21. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!