Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szerintetek igaza van "anyósom...

Szerintetek igaza van "anyósomnak"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérlek olvassátok el, mert csak úgy fogjátok meg érteni.


22 éves nő vagyok,6 éve vagyunk együtt a párommal, ő 26 éves. Van egy gyerekünk 1 éves és 3 hónapos. Sajnos tej allergiás, nem ehet sok mindent meg amit szeretnék neki adni, süteményeket, túró rudit, csokit sem, joghurtokat sem, szalámikbol is meg kell néznem mit ehet meg mert a legtöbb tartalmazz tejszármazékot. Szóval mindenre oda kell figyelnem hogy mit adok neki pld főzelékek. Stb. Amit meg ehet levest sült krumpli, pörkölt, tésztával krumplis tészta, savanyúságok, gyümölcsök. Stb. azokat szoktam neki főzni abból nagyon keveset eszik néha eszik jó lakásig. Hiába le ülök mellé 3 X egy nap és kínálom vele pár falatot eszik. Tápszert minden nap el alvás előtt eszik. Mert másképp nem alszik el. délben 1x És délután 4 órakor 1x, ilyenkor mind a 2x alszik alszik is, de nem minden nap alszik 4 órakor. Minden este 9 kor alszik el akkor is eszik egy kis tápszert, és még hajnalban is fel kell enni tápszert, tea nem kell neki, csak a víz, rostoslé. De ha nem tápszert adok neki sír. Anyósom meg engem bánt hogy én nem etetem a gyerekem, csak a tápszert adom neki ne adjam neki stb. Meg hogy milyen anya vagyok én .. Az egész rokonjának ki beszélt engem. Szerintetek igaza van?

Bocsi a helyesirásért, de nagyon ideges vagyok!



2020. ápr. 21. 23:16
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
82%
Csakis te tudod, mi jó a babádnak! Te vagy mellette minden nap, a te ösztönedre hallgass! :)
2020. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
ÓÓóó hagyd rá. Szerintem nyomj a kezébe egy allergiás táplálásról szóló könyvet.
2020. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
79%
Tápszer bőven jó neki
2020. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

És még az is baja, hogy nem adok a gyerekemmek tejes dolgokat...

Elfelejtetem le írni.

2020. ápr. 22. 00:25
 5/39 anonim válasza:
44%

Vegigolvastam de szenvedtem.. Mert nem ertem itt se es a tobbi milliooooo kerdesnel hogy MIERT TUD ezekrol az anyos vagy "anyos" ?? Miert? Miert engeded be? Miert mesz oda ha beszol mindenert? Nem ertem!! Nincs gyerekem (még mert a huszas eveim elejet nem akartam fuccsba vagni igy a huszas eveim legeslegvegen szeretnek terhes lenni) de az biztos hogy "anyos" NEM fogja tudni mit eszik hogy eszik. Wtf..MI koze ????



Valaki ? Arulja el h mi koze es egyaltalan hogy jut ezekhez az intim infokhoz !????? Nalunk ilyen nem fog elofordulni.

2020. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
30%
Csak pillazok az oooossssszes ilyen kerdesnel es nem birom felfogni megerteni hogy KITOL tudja ezeket ??? Hogyan? Parodnak mondd meg h senkinek se beszeljen a gyerek etkezeserol es te meg elvbol nem teszed. Igy nem fogja tudni... Hogy oda miert viszed azt se ertem... Minden problemat megold a gyereknevelessel kapcsolatba ha NEM jut a kozelebe se "anyos".
2020. ápr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
62%

Hogy lenne már igaza? Nagyon jó anya vagy, tényleg oda figyelsz a kicsire! Anyósod pedig egy szar alak, nem az unokája táplálkozása érdekli őt, hanem téged akar lenyomni, játszmázik, hogy föléd kerekedhessen. Annyira primitív, könnyen lehet, hogy a férjedet is megpróbálja ellened hangolni.

Ügyes vagy és bátor, hogy tartod a frontot a gyereked érdekében!

2020. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

El bizonytalanit engem nagyon, rossz anyának érzem magam.

És lelkiismeret furdulásom van miatta..:(

De hiába mondom neki hogy én etetem , nem érdekli , tejes dolgokat is oda adja neki...hiába kérem hogy ne..☹️

2020. ápr. 22. 00:40
 9/39 anonim ***** válasza:
71%

ajánlom ezt az oldalt, nem árt kísérletezni, hogy mi jön be a picurnak:

[link]

2020. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
31%
MAR LEIRTAM MINEK BESZELSZ VELE??? Miert veszed fel a telefont/irsz vissza?? Mesz oda.. miert? Aztan itt panaszkodsz. Gyerekedet soha tobbet ne lathassa ez a megoldas. Mi a kerdes? A tobbi kifogas.. Te jokedvedbe jarsz oda vagy beszeled meg vele. Odaadja neki a tejes dolgokat?- hogy kerul a kozelebe? Ontsd bele a pofajaba a tejes dolgokat aztan bhszd ra az ajtot a mamara....
2020. ápr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!