Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szerintetek igaza van "anyósom...

Szerintetek igaza van "anyósomnak"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérlek olvassátok el, mert csak úgy fogjátok meg érteni.


22 éves nő vagyok,6 éve vagyunk együtt a párommal, ő 26 éves. Van egy gyerekünk 1 éves és 3 hónapos. Sajnos tej allergiás, nem ehet sok mindent meg amit szeretnék neki adni, süteményeket, túró rudit, csokit sem, joghurtokat sem, szalámikbol is meg kell néznem mit ehet meg mert a legtöbb tartalmazz tejszármazékot. Szóval mindenre oda kell figyelnem hogy mit adok neki pld főzelékek. Stb. Amit meg ehet levest sült krumpli, pörkölt, tésztával krumplis tészta, savanyúságok, gyümölcsök. Stb. azokat szoktam neki főzni abból nagyon keveset eszik néha eszik jó lakásig. Hiába le ülök mellé 3 X egy nap és kínálom vele pár falatot eszik. Tápszert minden nap el alvás előtt eszik. Mert másképp nem alszik el. délben 1x És délután 4 órakor 1x, ilyenkor mind a 2x alszik alszik is, de nem minden nap alszik 4 órakor. Minden este 9 kor alszik el akkor is eszik egy kis tápszert, és még hajnalban is fel kell enni tápszert, tea nem kell neki, csak a víz, rostoslé. De ha nem tápszert adok neki sír. Anyósom meg engem bánt hogy én nem etetem a gyerekem, csak a tápszert adom neki ne adjam neki stb. Meg hogy milyen anya vagyok én .. Az egész rokonjának ki beszélt engem. Szerintetek igaza van?

Bocsi a helyesirásért, de nagyon ideges vagyok!



2020. ápr. 21. 23:16
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
93%
háát azért érdekelne, hogy tudta anyós elvenni a pénzt? mert ha a párod volt olyan hülye, hogy odaadja (holott nektek nagyon is kellett) akkor nem csak anyóssal, hanem a pároddal is el kéne beszélgetned, hogy a jövőben ki kezelheti a közös kasszát -.-
2020. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
65%
ja és amíg nem fizeti vissza a pénzt amit elcsórt simán nem vinném át a HŐN szeretett unokáját...
2020. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Nem elvete, hanem ott laktunk adtunk neki 50 ezer Ft minden hónapban és számlákat is kifizetük...

Ez nem is lényeg mivel ott laktunk kötelességem volt.


Kb egy hónapban 500ezer ftja volt amit az ura hozott meg a gyerekei is dolgoznak mind oda adtak neki mert akkor még ők is ott laktak..

És mind e mellett neki kellett meg 100 ezer forint tőlünk merrt nincs pénze...

A férjem meg ugye szegyelte mondani neki hogy nem mivel ott laktunk....

De ma már másképp gondolkozunk halistenek....az én pénzemből nem eszik

2020. ápr. 22. 10:32
 34/39 A kérdező kommentje:

Csak igy meg hogy külön vagyunk a férjemtől szedi el a pénzt , és az is baja ha nekem add hogy vegyek pelenkát....

Szóval nagyon nagyon rossz ember!!!

Hidjétek el semmi rosszat nem tetem ez maga az ördög!!

2020. ápr. 22. 10:34
 35/39 anonim ***** válasza:
74%
akkor anyós ha akar átjöhet unokázni a ti otthonotokba, ahol a szüleid a helyére tudják tenni és ha nem jön az már az ő baja...
2020. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
91%

Tehát ha jól értem.. Mindketten fiatal felnőttek lennétek. A valóságban még mindig gyerekek, gyerekkel..

Ne haragudj, de gyereket vállalni nem más nyakára kell. Utána meg itt sírni, hogy bele szólnak a dolgodba.

Had kérdezzem meg. Szerinted így mikor a jó istenben lesz saját házatok? Nem mostanában... Ennél még az albérlet is jobb..

Ideje lenne felnőttként viselkedni, ha már anya vagy nem pedig úgy mint egy félős tini..


Másrészt szintén tejallergiás gyerek szülője vagyok. Mikor szüleim mindenáron tejes dologgal akarták tömni "mert jaj egy kicsi nem fog ártani" akkor megfogtam a gyerekem és eljöttem. Elmondtam nekik, hogy amíg nem tudják megérteni, hogy de egy kicsi is hazavágja az emésztését addig nem fogják látni. Teltek a hetek, látszólag megértették. Aztán orvoshoz kellett mennem, ők vigyáztak rá. Adtak neki egy aszalt gyümölcs szeletet amit nem olvastak át. Naná, hogy volt benne tejszármazék amit az ember nem is gondolna.

A gyerek úgy kipöttyösödött mint aki himlős. Na ekkor értették meg igazán, hogy ez nem játék.

2020. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Még azt is a fejemhez vágta már hogy a fia két hejre penzel, neki is nekem is így nem jó.

Költöztem vissza és meg vesz ő nekem mindent...

2020. ápr. 22. 11:00
 38/39 anonim ***** válasza:
82%

Mondom én. Gyereknek gyerek szindróma.

Megérdemlítek egymást.

Majd ha végre felnőttként viselkedtek és képesek vagytok kiállni magatokért, a gyereketekért.. Na majd akkor fog bármi is változni. Addig meg vakarjátok az okos buksitokat továbbra is.

2020. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
94%

már az cuki, hogy egy 20 éves férfi összejött egy 16 éves tinivel és most 26 éves létére még mindig nem tud külön életet élni anyucitól -.-"

Első szerelem, egy anyuci pici fiával juppí

2020. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!