Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja július végére...

Ki nem várja július végére vagy augusztus elejére?

Figyelt kérdés

Sorstársakat keresek, akikkel beszélni tudok. Ez az 5. próbálkozós hónapunk. Eddig nem nagyon találtuk el mikor is van peteérésem, mivel eléggé változó a ciklusom. Most viszont ovulációs tesztet is használtam, hátha így hamarabb összejön a baba.

Én jövőhét végére nem várom.

Második babával próbálkozunk, az első váratlanul jött így a tervezéssel járó izgalmakat elsőnek élem át.



2019. júl. 25. 12:42
 11/97 A kérdező kommentje:
Utolsó: szerintem menny el orvoshoz. Bármi más is lehet, ciszta.... meg ugye a terhesség se kizárt. Barátnőmnek egy teszt se mutatta ki, hogy terhes. Egy nappn szültünk.
2019. júl. 26. 09:05
 12/97 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2. hónap, ma reggel megjött. :(( 27 napra jött meg ami furcsa mert mindig pontosan 30 napos a ciklusom.
2019. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
Én aug. 4-re nem várom. Nekünk második baba lenne, első kisfiunkra 7 hónapot vártunk. :) Szurkolok mindenkinek
2019. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 Norko ***** válasza:
Dóri vagyok, augusztus 1.-ére nem várom, másfél éve nem jön a közös baba (mindkettőnknek van már.) Épp most erősen szurkàl a hasam alja. Ovuteszttel most nem sikerült elkapni az ovut, szóval kb sejtem mikor lehetett. 11. Napon vagyok azóta (11.dpo) Reggel teszteltem xepillel, de csak a szokásos szellemcsík van rajta. Nagyon drukkolok mindannyiunknak!🤗
2019. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk első próbálkozós hónapunk, jelenleg a 30ik napon járok,de nem akarok még tesztelni.
2019. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, én is 2.ára nem várom :) nagyon drukk mindenkinek!
2019. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

augusztus 7-9-re nem várom (az eddigi 24 napos ciklusom teljesen felborult ebben a hónapban, - lehet, hogy az Gynositol kavart be, nem tudom...), pozitív ovu-tesztem volt 25-én... ez a 3. próbálkozós hónap, első baba lenne..

2019. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
Augusztus 4.-ére nem várom.Ez a 4.próbálkozós hónap.Ovu tesztet nem használtam.Pontos 27 napos ciklusom van.A 10. és 13. napon voltunk együtt.A 13.napon volt tojásfehérjés nyákom is(bocsi).Ha meg fog jönni,akkor már elsején fogom tudni,mert menzi előtt 3 nappal kb picit mindig barnázom.Drukkolok mindenkinek!
2019. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Te mikor tesztelsz?
2019. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 A kérdező kommentje:

Drukkolok mindenkinek!

Én majd vasárnap vagy hétfőn fogok tesztelni. Hamarabb felesleges, valószinű nem mutatna semmit sem. Remélem nem jön meg. Pici fura érzés van a hasam aljában. Nem tudnám leírni pontosan mit érzek. Na meg a cicijeim olyan érzékenyek. Sose szokott a mensi elött ilyen lenni. Az előző terhességem alatt se volt vele bajom.

Reménykedek.

2019. júl. 30. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!