Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja július végére...

Ki nem várja július végére vagy augusztus elejére?

Figyelt kérdés

Sorstársakat keresek, akikkel beszélni tudok. Ez az 5. próbálkozós hónapunk. Eddig nem nagyon találtuk el mikor is van peteérésem, mivel eléggé változó a ciklusom. Most viszont ovulációs tesztet is használtam, hátha így hamarabb összejön a baba.

Én jövőhét végére nem várom.

Második babával próbálkozunk, az első váratlanul jött így a tervezéssel járó izgalmakat elsőnek élem át.



2019. júl. 25. 12:42
 51/97 A kérdező kommentje:

Én még holnap csinálok egyet hogy erősödjön a csík. Remélem nem eltűnni fog...

A mensi azóta se jelentkezik.

2019. aug. 2. 18:12
 52/97 Norko ***** válasza:
Hát ma sem jött meg, x-epilen fehérebb volt a tesztcsík, mint a háttér. Abszolút alázós negatív.😆 Enyhe mensis hasfájás, néha cicifájdalom pár pillanatig. Ha eszem, hiába keveset, megfájdul a gyomrom, puffadok egész nap ezerrel. Eddig nekem nemvart előtt már 1-2 nappal mutatta ha terhes voltam.Úgyhogy várom a Mikulást, vagyis nagyon nem, de megadtam magam. :((( Holnap tuti úgy ébredek, hogy megjön.
2019. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 A kérdező kommentje:

Nekem ma kellene megjönnie.

[link]

Még csak ilyen a tesztem. Venni fogok egy másmilyen tesztet. Hátha az már jobban kimutatja.

2019. aug. 3. 08:00
 54/97 Norko ***** válasza:

Kérdező, ez milyen teszt? Halvány pozitív+++ 😊

Próbálj többféle tesztet!

Tegnap este iszonyúan begörcsölt a méhem! Késszúrás-szerű fájdalom volt, nem tudtam kiegyenesedni! Biztos voltam benne, hogy megjön. Eddig azonban semmi, teszt megint negatív. Volt már így valaki?


Többiek? Tesztelt valaki? Kiért lehet szorítani?

2019. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdezőn kivül mindenkinek megjött.
2019. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
100%
Mára nem várom, úgy néz ki megjön, mert maszatolás már van :( csalódott vagyok nagyon, mert LH teszttel néztük az ovut. Meg inofolicot is iszom. De ez van. Új hónap, új remények...
2019. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:

Nekem a 34.ik napra jött meg.

48as voltam.

2019. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 A kérdező kommentje:
Nekem ez MONO teszt, de lett egy hasonló gabriel tesztem, meg egy full negatív xepilem.
2019. aug. 3. 14:04
 59/97 Norko ***** válasza:
Sziasztok! Akiknek megjött, kitartás az új hónaphoz!! Nekem ez a 18....kérdező érzel valamit? Bármit???
2019. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 A kérdező kommentje:
Semmit, azon kívül hogy már lassan 1 hete fájnak a melleim.
2019. aug. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!