Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja július végére...

Ki nem várja július végére vagy augusztus elejére?

Figyelt kérdés

Sorstársakat keresek, akikkel beszélni tudok. Ez az 5. próbálkozós hónapunk. Eddig nem nagyon találtuk el mikor is van peteérésem, mivel eléggé változó a ciklusom. Most viszont ovulációs tesztet is használtam, hátha így hamarabb összejön a baba.

Én jövőhét végére nem várom.

Második babával próbálkozunk, az első váratlanul jött így a tervezéssel járó izgalmakat elsőnek élem át.



2019. júl. 25. 12:42
 21/97 A kérdező kommentje:

Majd írjatok ha teszteltetek.

Mikor és negatív vagy pozitív...

2019. júl. 30. 11:04
 22/97 bolbe ***** válasza:
Szia, én tegnap teszteltem, negatív volt, de mintha valamit láttam volna, de lehet csak beképzeltem. Péntekre nem várom, amúgy semmi tünetem se, mint amik szoktak lenni menzesz előtt se semmi. Érdekes.
2019. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
Aug 1 re nem várom. Ma reggel teszteltem ( x epil) negatív. Második babára várunk. 3 éve próbálkozunk. Kisfiamra is vártunk 2.5 évet. A hasam derekam szokás szerint fáj, plusz most a mellem. Ebből most se lesz baby. De nektek szurkolok.
2019. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
Én is 2-ra (nem) várom, ma teszteltem, negatív.
2019. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 A kérdező kommentje:

Bolbe és utolsó, szerintem még van remény.

Nekem lehet megfog jönni, görcsöl a hasam.

2019. júl. 30. 19:59
 26/97 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én vagyok a tegnapi 9:31-es válaszoló.Nekem szinte 100% hogy megjön.Most reggelere el is kezdődött a barna maszatolásom :(
2019. júl. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnálom. Majd legközelebb. Fél a fejjel.
2019. júl. 31. 06:52
 28/97 anonim ***** válasza:
Péntekre nem várom, tegnap reggeli elsőből facelle negatív, úgyhogy tuti nem sikerült nekem sem.
2019. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
Szerintem még van remény addig amíg nem jön meg. Nekem csak a kimaradt vérzés után lett pozi a teszt az első babánknál. Akkor is nagyon halvány volt. :)
2019. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 A kérdező kommentje:
Aki nem várt előtt tesztelt és negatív lett, még van remény. Simán lehet belőle pozitív.
2019. júl. 31. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!