Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja július végére...

Ki nem várja július végére vagy augusztus elejére?

Figyelt kérdés

Sorstársakat keresek, akikkel beszélni tudok. Ez az 5. próbálkozós hónapunk. Eddig nem nagyon találtuk el mikor is van peteérésem, mivel eléggé változó a ciklusom. Most viszont ovulációs tesztet is használtam, hátha így hamarabb összejön a baba.

Én jövőhét végére nem várom.

Második babával próbálkozunk, az első váratlanul jött így a tervezéssel járó izgalmakat elsőnek élem át.



2019. júl. 25. 12:42
 81/97 A kérdező kommentje:

[link]

Itt már szépen látszik.

2019. aug. 6. 13:15
 82/97 Norko ***** válasza:
Jaj, de jó látni! ☺️ Gratulálok! Nekem sem jött még meg, a hőm 37.1, de a teszt még mindig olyan szemmeresztős kategória. Remélem pár nap és lesz valami használható, mert idegtépő ez a bizonytalanság! Majd írd meg, mi volt a dokinál!
2019. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 A kérdező kommentje:
Nekem ma megjött. De a doki ma este megnéz
2019. aug. 7. 10:44
 84/97 Norko ***** válasza:
Jaj nee! Rendesen pirosan?? Írd meg mit mondott a doki! Aggódom! Van akinek terhesen is megjön!
2019. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 A kérdező kommentje:
Igen, rendes pirosan, viszont nem olyan sok mint szokott lenni.
2019. aug. 7. 14:03
 86/97 anonim ***** válasza:
Hány napja késik?
2019. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 Norko ***** válasza:
Kitől kérdezed?☺️
2019. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 A kérdező kommentje:

Na voltam dokinál. Jövőhéten még mennem kell. Enyhe vérzésem van még petezsákot nem látott, de ez gondolni való volt. Azt mondta az orvos hogy 3 különféle teszt nem téved. Téves pozitív nincs. Valószínű koraterhesség. Csak reméljük nem méhen kívüli. Szednem kell magnéziumot, terhesvitamint és felírt progesteront. Azt mondta a vérzés elállítására nem ír fel semmit, mivel nem sok.

Ha erősödik a vérzés, vagy görcsölni kezdek vagy darabos lesz, akkor azonnal kórház

2019. aug. 7. 20:22
 89/97 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok nektek nagyon!
2019. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 Norko ***** válasza:

Kérdező! Köszi hogy írtál! Ez nagyon bíztató! Mondd neki, hogy kapaszkodjon szépen anyába!! Méhnyálkahártya vastagságra mit mért?


Nálam ugyanaz, mint eddig ; szellemes tesztek, mondjuk negatívnak, de nem jön meg. Melleimet, hasamat érzem. Eljutottam oda, hogy lehet nem is volt ovulaciom. Már nem tudom, mire gondoljak. Előző ciklus 24 napos volt (27-29 szokott lenni) most ma vagyok a 36.napon. A hőm tegnap reggel 37.1, ma 36.9 . Bármi lehet, és ez kikészít.

2019. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!