Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja július végére...

Ki nem várja július végére vagy augusztus elejére?

Figyelt kérdés

Sorstársakat keresek, akikkel beszélni tudok. Ez az 5. próbálkozós hónapunk. Eddig nem nagyon találtuk el mikor is van peteérésem, mivel eléggé változó a ciklusom. Most viszont ovulációs tesztet is használtam, hátha így hamarabb összejön a baba.

Én jövőhét végére nem várom.

Második babával próbálkozunk, az első váratlanul jött így a tervezéssel járó izgalmakat elsőnek élem át.



2019. júl. 25. 12:42
 41/97 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nekem sajnos megjött.
2019. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 Norko ***** válasza:
Sziasztok! Kérdező hatalmas gratula, ez bizony egy tökéletesen pozitív teszt! Én mára nem várom, Pregnasens 25-ös teszt negatív. Gondolom megjön..:(((
2019. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
Akinek megjött annak sok sikert a következő hónapra, össze fog jönni. Aki még várja, köztük én is az még reménykedhet. Akinek még negatív a tesztje, annak is van remény amíg nem jön meg.
2019. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 Norko ***** válasza:
Új fejlemény: most ébredtem, egyszerűen beájultam délután. És megjövősen fájdogál a hasam és a derekam..:( Többiek?
2019. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok Kérdező! Ez bizony + nak tunik!! Gratulálok! Én holnapra nem várom. Nem érzek semmit.se pms se babás dolgot.. Kíváncsi vagyok már. Szurkolok mindenkinek!
2019. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
Valakinek lett még + tesztje? Nekem is meg fog jönni holnapra.
2019. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
100%
Azért ebből látszik,hogy mennyien vagyunk akiknek nem sikerül.Mégis úgy érezzük,mindenkinek sikerül csak nekünk nem.Mindenkinek fel a fejjel,következő hónap,új remény!!
2019. aug. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
Nekem is sajnos megjött :(
2019. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:

Nekem még nem jött meg. Mai teszt is negatív :(

23as

2019. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
Én nem teszteltem, de meg fog jönni. Már volt pár csepp vér a wc papíron. :( De legalább normális lesz a ciklusom. Ma vagyok a 27. napon. Többiek? Szurkolok!!! ;)
2019. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!