Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja július végére...

Ki nem várja július végére vagy augusztus elejére?

Figyelt kérdés

Sorstársakat keresek, akikkel beszélni tudok. Ez az 5. próbálkozós hónapunk. Eddig nem nagyon találtuk el mikor is van peteérésem, mivel eléggé változó a ciklusom. Most viszont ovulációs tesztet is használtam, hátha így hamarabb összejön a baba.

Én jövőhét végére nem várom.

Második babával próbálkozunk, az első váratlanul jött így a tervezéssel járó izgalmakat elsőnek élem át.



2019. júl. 25. 12:42
 71/97 A kérdező kommentje:

Én ha nem jön meg jövőhéten fogok tesztelni. Remélem szép pozitív lesz.

Azóta már pecsételés sincs, csak enyhé görcsök. Állandóan vcre járok nem e hótt meg.

2019. aug. 4. 13:00
 72/97 Norko ***** válasza:
100%
Pozitív a teszted, pár nap és erősebb lesz. Írj h van valami!
2019. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 Norko ***** válasza:
23-as! Mizu? Nem jött meg ugye?? Facelle tesztet csináltam ma du. Semmi, csak egy árnyék, szaradas után látszik de iszonyat halvány, gondolom csak száradási. Ezt gyakran megcsinálja neked is a Facelle?
2019. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 Norko ***** válasza:

Ilyen a facelle, száradás után.:

[link]

2019. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 A kérdező kommentje:
Norko, látszik valami. Pár nap múlva megint tesztelj.
2019. aug. 5. 07:12
 76/97 A kérdező kommentje:

[link]

Gabriel szétszedve

2019. aug. 5. 09:12
 77/97 Norko ***** válasza:
Kérdező! Ez magabiztos pozitív!! Elhiszed végre??? 😃 Ráadásul a Gabriel nem túl érzékeny teszt!
2019. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 A kérdező kommentje:

Ilyen fura színű lett a gabriel teszt, miután megszáradt.


[link]


Ez normális ennél a tesztnél.

2019. aug. 5. 12:15
 79/97 Norko ***** válasza:
Kérdezed, vagy mondod? Szépen megszáradt, nem baj, ha más színű! Bár én tartanék már itt! Persze nem bírtam ki, de a reggeli Facelle nem lett erősebb, sőt picit halványabb, mint a tegnap délutáni. Fogsz még tesztelni, vagy doki?
2019. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 A kérdező kommentje:
Még fogok tesztelni egy erösebbel. Dokihoz is van már időpontom csak 28-ára.
2019. aug. 5. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!