Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti megérzitek, ha peteérésetek...

Ti megérzitek, ha peteérésetek van?

Figyelt kérdés

Tehát májusban hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta próbálkozunk. Rendszertelen volt a ciklusom, késett, volt hogy kimaradt 1 hónapot is, úgyhogy elmentem orvoshoz. Csinált ultrahangot, amiből kiderült, hogy nincs peteérésem. Írt fel hormontablettát, amitől meg is jött a mensesem, majd visszamentem kontrollra és írt Clostilbegyt tablettát (2x1-et szedtem 5 napig, amit a ciklus 4. napján kellett elkezdenem). Visszamentem ultrahangra múlthét csütörtökön, és örömömre látott egy 10 mm-es tüszőt (11. napon), azt mondta ez nagyon jó, kb hétfő, keddre várható az ovuláció. Ma egész nap szurkálást érzek a hasam alján, néha mindkét oldalon, néha egyiken, fehér és “vízszerű” folyásom is van, de viszont nem látom nyúlósnak(tojásfehérjéhez hasonlíthatónak), ma délelőtt csináltam LH tesztet, de negatív lett. Szerintetek ez a peteérést jelenti? Megérzitek a peteérést, és ha igen, akkor hogyan?

Köszönöm a segítséget! :)



2019. dec. 10. 00:13
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:

Nekem most alig van folyásom... nekem az lh teszt múlt hónapban mutatta a pozit,együtt is voltunk.mégsem lett baba. Szóval nekem nem jött be. (Vagy nem repedt meg a tüszőm)🤷🏼‍♀️

(18-as voltam)

2019. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

Elvileg nekem kedden volt peteérés( orvos is erre saccolta), valószínű meg is repedt mert pár óráig fájt a petefészkem, még ülni is alig bírtam. Onnantól kezdve van vízesebb, fehér folyásom, pedig ez mensi előtt szokott jelentkezni. Szóval nem tudom, alig várom hogy csinálhassak tesztet :)

Szerintetek az nem gond, hogy szednem kell a hormontablettát? Doki azt mondta szedjem tovább, és ha nem jön meg akkor menjek vissza mert abba kell hagyni.

2019. dec. 14. 13:07
 23/54 anonim ***** válasza:
Nekem hétfőn volt ovu, azóta tök száraz vagyok, pedig nem ez a jellemző. 🤷‍♀️
2019. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
#6-os voltam 🙂
2019. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

Ez érdekes 😀 nagyon kíváncsi vagyok! Úgyhogy akármi történik légyszi írjátok meg a tapasztalataitokat, vagy ha van valami tünetetek! 😊 melleitek érzékeny?

Van egy ismerősöm, aki babát vár és neki is vizes, fehér folyása van, de hát mindenkinél más, ezt is azt is olvasok, hallok 😊

2019. dec. 14. 15:49
 26/54 anonim ***** válasza:
A mellem is érzékeny, fáj, de nekem ovu után mindig végig, szóval... megírom majd, ha tudok valamit. :) #6
2019. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Nekem nem fájnak! Viszont mensi előtt sem, soha, de viszont miota abbahagytam a fogamzasgatlo szedeset, azota mensi elott en is erzekenynek talalom! Mindenkepp irj, akarmikor, ha eszreveszel valamit 😀 es sok sikert a babahoz, drukkolok mindenkepp! 😊
2019. dec. 14. 17:44
 28/54 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem ma eléggé nekiállt görcsölni a hasam.. hol jobban,hol kevésbé. Nekem a doki mastodynon cseppet javasolta progeszteron helyre rakásra,mensi előtti barnázásra,görcsökre. Azt mondta addig igyam amíg nem leszek terhes. Nem tudom ez okozhatja e a görcsöket... mellem is kicsit érzékeny,folyasom ismet lett ami vizes..

Nálatok lányok mi a helyzet?😊

(21-es voltam)

2019. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Én ma vagyok a 22. napon (6. dpo) és nekem is volt pici menstruáció jellegű görcs, kb 5-10 percig, elviselhető volt, és nekem is van folyásom, vizes, fehér ovu óta. Jövőhéten kellene (nem) megjönnie. Ha sikerült is, valamikor mostanában kellene történnie a beágyazódásnak! Nektek első baba? 😊
2019. dec. 16. 16:06
 30/54 anonim válasza:

Nem nekünk 3.baba! Ők első hónapban össze jöttek,most ez kicsit furi hogy nem úgy van ahogy én azt kitaláltam!😅 Igaz már a kicsi is 7 éves.. szóval nem ma volt😀

Én 25.-re nemvárom!

Most estére már nekem sem görcsöl a hasam.. folyasom megvan.

Nálatok első baba?

2019. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!