Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti megérzitek, ha peteérésetek...

Ti megérzitek, ha peteérésetek van?

Figyelt kérdés

Tehát májusban hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta próbálkozunk. Rendszertelen volt a ciklusom, késett, volt hogy kimaradt 1 hónapot is, úgyhogy elmentem orvoshoz. Csinált ultrahangot, amiből kiderült, hogy nincs peteérésem. Írt fel hormontablettát, amitől meg is jött a mensesem, majd visszamentem kontrollra és írt Clostilbegyt tablettát (2x1-et szedtem 5 napig, amit a ciklus 4. napján kellett elkezdenem). Visszamentem ultrahangra múlthét csütörtökön, és örömömre látott egy 10 mm-es tüszőt (11. napon), azt mondta ez nagyon jó, kb hétfő, keddre várható az ovuláció. Ma egész nap szurkálást érzek a hasam alján, néha mindkét oldalon, néha egyiken, fehér és “vízszerű” folyásom is van, de viszont nem látom nyúlósnak(tojásfehérjéhez hasonlíthatónak), ma délelőtt csináltam LH tesztet, de negatív lett. Szerintetek ez a peteérést jelenti? Megérzitek a peteérést, és ha igen, akkor hogyan?

Köszönöm a segítséget! :)



2019. dec. 10. 00:13
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:

Még korai igen...

Én is ezt csináltam eddig minden hónapban. Most nem akarok tesztet pazarolni.. úgy érzem ugyanolyan ez a hónap is mint az előzőek voltak😔

Sanda gyanúm,hogy van valami hormon problémám...

De a remény még ott van🤞

2019. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
Még nálam is van remeny, majd írj mi lett veled! Drukkolok 😊
2019. dec. 19. 12:39
 53/54 anonim válasza:

Kérdező mi lett veled? Lett babó?

Sajnos nekem megjött..de nem bánkódok,szedem a kis barátcserjém,talán segít!

Ebben a hónapban már a migrénem is elmaradt.

2019. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött, de nem olyan, mint lenni kéne. Inkább barnáztam 3 napig, ma már szinte semmi, tegnap annyira szurkált a hasam alja két oldalt, hogy gyógyszert kellett bevennem
2019. dec. 27. 17:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!