Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti megérzitek, ha peteérésetek...

Ti megérzitek, ha peteérésetek van?

Figyelt kérdés

Tehát májusban hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta próbálkozunk. Rendszertelen volt a ciklusom, késett, volt hogy kimaradt 1 hónapot is, úgyhogy elmentem orvoshoz. Csinált ultrahangot, amiből kiderült, hogy nincs peteérésem. Írt fel hormontablettát, amitől meg is jött a mensesem, majd visszamentem kontrollra és írt Clostilbegyt tablettát (2x1-et szedtem 5 napig, amit a ciklus 4. napján kellett elkezdenem). Visszamentem ultrahangra múlthét csütörtökön, és örömömre látott egy 10 mm-es tüszőt (11. napon), azt mondta ez nagyon jó, kb hétfő, keddre várható az ovuláció. Ma egész nap szurkálást érzek a hasam alján, néha mindkét oldalon, néha egyiken, fehér és “vízszerű” folyásom is van, de viszont nem látom nyúlósnak(tojásfehérjéhez hasonlíthatónak), ma délelőtt csináltam LH tesztet, de negatív lett. Szerintetek ez a peteérést jelenti? Megérzitek a peteérést, és ha igen, akkor hogyan?

Köszönöm a segítséget! :)



2019. dec. 10. 00:13
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Csajoook, nekem most lett délután két halvány pozitív. El sem hiszem. 9.dpo. #6
2019. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

Gratulálok! 😍

Van valami észrevételed?

Nekem ma bővebb fehér folyásom volt, aztán úgy feszült a hasam, nem is tudom hogyan fogalmazzak, mintha felpuffadtam volna (hozzáteszem amúgy nem szoktam semmitől puffadni🤷‍♀️)

De örülök neked 😊

2019. dec. 18. 19:26
 43/54 anonim ***** válasza:
Köszi. 🙂 Hát én ma nagyon idegbeteg voltam és aludtam a gyerekekkel délután 3 órát. Kicsit mindjárt megjön érzésem volt, kevés fehér folyás. És szurkált a cicimbe. Na meg a vasárnapi erős szúrások és minimális pecsételés. Nagyon várom a reggelt, remélem erősödik.🙂 Drukkolok Nektek továbbra is! 🤞🤞
2019. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
Az előbb nekem is volt egy nagyobb mensis görcsöm, de kb 5-10 mp volt és el is múlt, nem vártig még 4-5 nap van, holnap leszek én is a 9.dpo-n, gondolkoztam én is a teszten, de félek, hogy megint csalódás lesz belőle 😞 milyen tesztet használtál?
2019. dec. 18. 20:13
 45/54 A kérdező kommentje:
Egyenlőre hasonlóak a tüneteink 😍 kicsit reménykedem, fehér folyás, mensis görcs, annyi hogy mellem nem fáj, semmit nem veszek észre :)
2019. dec. 18. 20:15
 46/54 anonim ***** válasza:
Én netes one stepet és walentint, mindkettő 10-es. Reggel még totál negatív volt. :) mindjárt mutatom
2019. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim válasza:

Gratula 6-os!😊

Én az elmúlt 2 éjjel többször felébredtem a görcsökre..

Melleim érzékenyebbek,folyásom inkabb fehér. Tegnapelőtt kicsit sötétebb volt,ami nem tetszett,mert én nemvárt előtt szoktam barnázni és az is így kezdődik😔

Szóval én a teszttel várok a nemvárt napjáig(25.-e)

Eddig mindig előtte lőttem el feleslegen!


32es voltam

2019. dec. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

Én is a teszten gondolkozok, de nem tudom meg csináljam e, lehet korai lenne, ez a 9.dpo🤨

Ahogy felébredtem, mensisen görcsöltem, de ahhoz még korai lenne és nem szoktam érezni előtte 1 héttel, esetleg előtte 1 nappal vagy aznap

2019. dec. 19. 05:45
 49/54 anonim válasza:
Szerintem kicsit várj még biztos ami biztos.. ha korábban szeretnél akkor inkabb a hétvégén,akkor egy érzékenyebb teszt már kimutatja!
2019. dec. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Mégis csináltam reggel egyet, de negatív... szerintem nagyon korai volt még, pár nap mulva ismétlek
2019. dec. 19. 10:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!