Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti megérzitek, ha peteérésetek...

Ti megérzitek, ha peteérésetek van?

Figyelt kérdés

Tehát májusban hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta próbálkozunk. Rendszertelen volt a ciklusom, késett, volt hogy kimaradt 1 hónapot is, úgyhogy elmentem orvoshoz. Csinált ultrahangot, amiből kiderült, hogy nincs peteérésem. Írt fel hormontablettát, amitől meg is jött a mensesem, majd visszamentem kontrollra és írt Clostilbegyt tablettát (2x1-et szedtem 5 napig, amit a ciklus 4. napján kellett elkezdenem). Visszamentem ultrahangra múlthét csütörtökön, és örömömre látott egy 10 mm-es tüszőt (11. napon), azt mondta ez nagyon jó, kb hétfő, keddre várható az ovuláció. Ma egész nap szurkálást érzek a hasam alján, néha mindkét oldalon, néha egyiken, fehér és “vízszerű” folyásom is van, de viszont nem látom nyúlósnak(tojásfehérjéhez hasonlíthatónak), ma délelőtt csináltam LH tesztet, de negatív lett. Szerintetek ez a peteérést jelenti? Megérzitek a peteérést, és ha igen, akkor hogyan?

Köszönöm a segítséget! :)



2019. dec. 10. 00:13
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

Igen, nálunk első 😊 hát tényleg nem olyan egyszerű, ahogy én is gondoltam 😀 van aki a fog.gátló abbahagyás után egyből terhes lett, huu azt hittem majd akkor nekem is ennyire könnyű lesz, mert olvastam sokat, hogy úgy könnyebb teherbe esni, de mindenki más, és úgy tűnik én nagyon más vagyok 😀

És a két kicsinél amikor terhes voltál, voltak “tüneteid”, folyásod, mellfeszülés..?

2019. dec. 16. 21:21
 32/54 anonim válasza:

Hát az első gyerkőc egy szem fogamzasgátó kihagyása mellett lett😅,a masodik pedig fogamzásgátló szedés utáni hónapban...😀

Tünetem a tipikus meg fog jönni érzés volt. És a nemvárt napján amikor nem volt a szokásos barnázás reggel a teszt pozitív lett. Mellfeszülés nekem szinte minden hónapban van,csak változó intenzitással,erre nem merek adni🙄

Múlt hónapban is úgy éreztem,de mégsem volt baba..

Lehet túlságosan figyelem magam az a gond...

Pedig most aztán milyen szép karácsony ajándék lenne🙏

2019. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Azóta én is figyelgetem magam, de lehet jobb is lenne ha nem tenném! Nekem felborította a ciklusomat a fog.gátló, volt hogy 1 teljes hónapot kimaradt, na akkor aztán azt hittem hogy most tutira összejött: fájt a mellem, olyan szinten hogy nem lehetett hozzányúlni, mensis görcseim voltak, főleg a nemvárt napján, de ugye nem jött, ja és persze a legfontosabb hogy nem is jött meg.... aztán tesztek végig negatívak voltak, na akkor megőrültem! 😀 de végül kiderült, hogy a gyógyszer miatt nincs is peteérésem, úgyhogy előbb szednem kellett Trisequenst, az meg is hozta időben, aztán visszamentem dokihoz és írta a Clostilt meg a Triaklimot. Volt is tőle a 11. napon 10 mm-es tüsző, ami szerintem meg is repedt a 16-on mert eléggé éreztem, úgyhogy most várok 😀

Tegnap mensis görcseim voltak, és ugye írtam is hogy peteérés óta van vizes, fehér folyásom, ma mintha kicsit a derekam is fájna. De semmi mást nem érzek

2019. dec. 17. 09:55
 34/54 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Nekem ma 8.dpo, tegnap előtt volt egy órás feszítés, fájdalom, -picike pecsételés. Attól tartok, valami hormon probléma állhat fent. Drukkolok Nektek!
2019. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

Az már jó jel 😊 mikorra nem várod?

Én is drukkolok mindenkinek 😊

Nekem ma bővebb fehér folyásom van, remélem nem a mensi jele 🤨

2019. dec. 17. 16:02
 36/54 anonim ***** válasza:
Vasárnapra elvileg. Nekem eddig minden ciklusban bő fehér folyás volt, most aránylag száraz vagyok, a minimális pecsételésen kívül. Nem nagyon merek reménykedni. 🙂 Lassan kiderül. #6
2019. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

Nekem most fura ez a folyás... nekem is volt minden ciklusba, de nem így, eddig vizes volt, ma kezdődött a fehér, pedig mensi előtt van vizes, hát én már nem tudom

Ez a várakozás 😞

2019. dec. 17. 19:04
 38/54 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, utálom. 😕 #6
2019. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Ma tapasztaltam egy kis derékfájást, mensis görccsel egybevéve... meg azt elfelejtettem még, hogy ugye ovu napján nagyon szurkált a petefészkem kb 1 órát, este felé, de egész nap is belenyilallt, aztán elmúlt, aztán rá 3-4 napra megint elkezdett szurkálni a hasam, de néha néha belenyilall a mai napig.... szerintetek ez mitől? 🤷‍♀️ máskor nem tapasztaltam
2019. dec. 17. 22:59
 40/54 A kérdező kommentje:
Lányok! Mikor akartok tesztet csinálni? Ha már késik? :)
2019. dec. 18. 17:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!