Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. DPO-n már PMS, esetleg a...

8. DPO-n már PMS, esetleg a gólya?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 8. dpo-n. 2 napja olyan “mindjárt megjön” érzésem van, amit még nem tapasztaltam eddig ilyen korán. Bármikor, bárhol elalszom, émelygek gyakran.... tudom tudom... korai lenne még a terhességre gondolni, de lassan fél éve várjuk a mi csodánkat... ma úgy voltam vele, hogy ha van tünet, van HGC is, természetesen ez a fetevés egy hómező tesztet eredményezett.... :( ( X-epil) . Következő hónapban már szednem kel a clostilbegyt-t.

Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy mások is vannak, voltak ilyen cipőben? Egyre nehezebben telnek a napok. Kinek hányadik dpo-n volt először pozitív teszt?

Az építő jellegű hozzászólásokat előre is hálásan köszönöm! :)



2020. ápr. 18. 07:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/133 anonim ***** válasza:
81%

Én a vírussal úgy vagyok, hogy csak ezért nem fogjuk jegelni a témát, annó hány háború volt és mégis születtek gyerekek. :D Ha tudom, hogy nem jön össze elsőre, akkor nem várunk fél évet az esküvő után, hanem belekezdünk rögtön. Olvastam egy-két kérdésnél értetlenkedőket, akik beszólogatnak azoknak, akik most szeretnének gyereket. Nekik szerintem vagy van már gyerekük, vagy jelenleg egyáltalán nem is tervezték. Ha az ember tényleg babát akar, mert úgy érzi megérett rá és ez hiányzik az életéből, akkor megpróbálja összehozni, vírus ide vagy oda. Akik beszólogatnak, azok nem azon mennek most keresztül, mint mi, ezért rájuk kell hagyni. Hasonlóan azokhoz, akik azt hajtogatják, hogy ne görcsölj rá, de vagy nincs gyerekük, vagy olyan típusok, hogy már attól terhesek lesznek, ha valaki rájuk néz... Nem tudom ti hogy vagytok vele, de azelőtt ,,nem zavart", ha valaki terhes, egészen addig, míg el nem határoztuk, hogy na akkor mostmár élesben. Ne értsetek félre, senkinek nem akarok rosszat, csak jót. De leírhatatlan érzés ez - nem olyan, hogy elmegyek a boltba és veszek egy kenyeret. Vagy össze jön, vagy nem, tehetetlennek érzem magam. Az esély mindig elég kicsi... Mindenfelé csak terhes nőket látok, folyamatosan jönnek a hírek, hogy ez meg az az ismerősöm terhes... És szarnak érzem magam, hogy nem tudok nekik örülni, csak azon kattog az agyam, hogy nekik miért sikerült, nekem meg miért nem? Pláne mikor

olyanról van szó, aki nem is akarta igazán, vagy pl. a kismama cigizik, ami totál kiakaszt, stb. Meg lehet kövezni nyugodtan, de ez van (2. vagyok).

2020. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/133 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, én is megpróbálom legalább péntekig kibírni tesztelés nélkül...
2020. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/133 A kérdező kommentje:
Nekem is nehéz megállni... ma már gyakorlatilag csak merevítő nélküli melltartóban tudtam elmenni, annyira fájnak a melleim. Hát, meglátjuk...
2020. ápr. 19. 17:15
 14/133 anonim ***** válasza:
100%
Én ma le kellett üljek, mert úgy nyilallt a hüvelyembe, hogy nem tudtam kiegyesedni, ráadásul hőhullámaim vannak... hát kíváncsi vagyok, mit tartogat ez a hónap...
2020. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/133 anonim ***** válasza:
100%
8-as, 12-es voltam, az kimaradt
2020. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/133 A kérdező kommentje:

Én reménykedem, eddig még nem barnázok, ilyenkor már szoktam azért. Tudom, hogy furcsa, de viszket a méhem... legalábbis olyasmi érzésem van. Ma is teszteltem x-epillel, de temészetesen nega... bár nem is tudom mit várok tőle :D

Ti hogy vagytok lányok?

2020. ápr. 20. 11:59
 17/133 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.

Hőhullámok, néha folyik rólam a víz... a szurkálás csak ritkán jön elő. Szombaton vagy vasárnap nem kellene megjönnie.

2020. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/133 anonim ***** válasza:

Még én se barnázok, remélem nem is fogok! Péntek óta maradt a hasszurka, leginkább bal felöl, krémes folyás, de nem bő, meg kijött rajtam pár apró patti, ami menzi előtt szokott :( Gyanús, hogy meg fog jönni a hétvégén (ma vagyok a 24. napon)... Hőm tegnap 38.8, ma 38.7 volt, de tegnap határoztam el, hogy mérem. :D Szorítok mindenkinek! :)

#2

2020. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/133 A kérdező kommentje:
Én elsírtam magam, volt egy hajszálvékony vércsík a wc papíron. Kaptam egy tejsavas kúpot, az ügye jön ki, de az meg nem utal vérzésre, vagy barnázásra, de az a pisis pici csík teljesen kikészített
2020. ápr. 20. 17:25
 20/133 A kérdező kommentje:
Nem pisist, hanem picit akartam írni, bocsi :D
2020. ápr. 20. 17:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!