Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. DPO-n már PMS, esetleg a...

8. DPO-n már PMS, esetleg a gólya?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 8. dpo-n. 2 napja olyan “mindjárt megjön” érzésem van, amit még nem tapasztaltam eddig ilyen korán. Bármikor, bárhol elalszom, émelygek gyakran.... tudom tudom... korai lenne még a terhességre gondolni, de lassan fél éve várjuk a mi csodánkat... ma úgy voltam vele, hogy ha van tünet, van HGC is, természetesen ez a fetevés egy hómező tesztet eredményezett.... :( ( X-epil) . Következő hónapban már szednem kel a clostilbegyt-t.

Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy mások is vannak, voltak ilyen cipőben? Egyre nehezebben telnek a napok. Kinek hányadik dpo-n volt először pozitív teszt?

Az építő jellegű hozzászólásokat előre is hálásan köszönöm! :)



2020. ápr. 18. 07:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/133 anonim ***** válasza:

:o Elhiszem! Te mikorra nem várod?

#2

2020. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/133 A kérdező kommentje:
Csütörtök-péntek. :(
2020. ápr. 20. 17:51
 23/133 anonim ***** válasza:
Írd meg légyszi, mi lett. :) Fogom a csipiszt!
2020. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/133 A kérdező kommentje:

Mindenképp :) Ez még nem barnázás szerencsére, és hát erőlködtem is, de csak annyi volt egyenlőre. Van pár digitális CB tesztem, holnap ellövök egyet...

Te/ Ti hogy vagytok?

2020. ápr. 20. 19:08
 25/133 anonim ***** válasza:
Már úúúgy csinálnék egy tesztet! Van is itthon 2, de megpróbálom kordában tartani magam. :D Férjem délutános műszakban dolgozik a héten, olyan jó lenne egyik este egy pozitívval hazavárni *.* De 25-ös tesztjeim vannak, még úgyse mutatnák ki :( Meg igazából nem tudom pontosan mikor volt pém, ciklus.hu szerint 14-én, 12-én és 13-án volt tojásfehérjés nyákom.
2020. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/133 anonim ***** válasza:

A fertinetről rendeltem teszteket, elvileg holnap vagy szerdán lesznek itt, legalább addig nem tudok tesztelni...

Elkezdett bedurranni a mellem, krémes folyásom van, hőhullámok... az első két terhességemnél a mellem akart szétdurranni, onnan tudtam, hogy vmi nem stimmel.


Kedves kérdező, én nagyon szorítok neked, és persze mindenkinek!


#8

2020. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/133 A kérdező kommentje:
Tök negatív sajnos a teszt :(
2020. ápr. 21. 06:31
 28/133 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel, amíg nem jön meg, addig bármi lehet! #8
2020. ápr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/133 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak igaza van, várj péntekig! Ha még most se barnázol, az szerintem jó jel :)

#2

2020. ápr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/133 A kérdező kommentje:

Képzeljétek nem, pedig ilyenkor már bőven szoktam. A cicim majd szétszakad viszont és finoman szólva is ingerlékeny vagyok. Szombaton megyek dokihoz leleteket egyeztetni, az egyébként egy nagy biztonságérzetet ad.

Ti hogy vagytok?

2020. ápr. 21. 07:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!