Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. DPO-n már PMS, esetleg a...

8. DPO-n már PMS, esetleg a gólya?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 8. dpo-n. 2 napja olyan “mindjárt megjön” érzésem van, amit még nem tapasztaltam eddig ilyen korán. Bármikor, bárhol elalszom, émelygek gyakran.... tudom tudom... korai lenne még a terhességre gondolni, de lassan fél éve várjuk a mi csodánkat... ma úgy voltam vele, hogy ha van tünet, van HGC is, természetesen ez a fetevés egy hómező tesztet eredményezett.... :( ( X-epil) . Következő hónapban már szednem kel a clostilbegyt-t.

Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy mások is vannak, voltak ilyen cipőben? Egyre nehezebben telnek a napok. Kinek hányadik dpo-n volt először pozitív teszt?

Az építő jellegű hozzászólásokat előre is hálásan köszönöm! :)



2020. ápr. 18. 07:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/133 A kérdező kommentje:

Azért szerintem mindnyájunknak van még pár nap a nemvártig, ügye? :)

Én még ma sem barnázom, pedig ilyenkor már bőven szokott lenni...

2020. ápr. 21. 16:05
 42/133 anonim ***** válasza:
Ciklus.hu szerint pont egy hét múlva kellene megjönnie, de az 32 napra lenne, szerintem inkább vasárnap fog. Ha holnap, holnapután nem barnázok, akkor talán még van remény. :) Hát igen, csak ugye nehéz kivárni... :) #2
2020. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/133 A kérdező kommentje:

Rettenetesen nehéz! :(

Nekem péntekre nem kellene megjönnie. Ha a tegnapi nem a menzesz miatt volt, úgy számoltam, hogy lehetett akár a beágyazódás miatt is akár, de majd kiderül hamarosan úgy is.

2020. ápr. 21. 16:47
 44/133 anonim ***** válasza:
Nemsokára itt a péntek! Ha nem barnázol kedden, az szerintem nagyon jó jel, én 3-4 nappal előtte is szoktam már. Egyébként folyásod van?
2020. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/133 A kérdező kommentje:

Én is 4 nappal korábban már barnázom, szóval ez így egyenlőre szupi.

Nem, illetve nem tudom. A hónapban sajnos gombára kezeltek, így kúpot használtam, most pedig tejsavas kúpot kaptam helyreállításként, az ügyebár azért folyik némiképp, így erről nem tudok nyilatkozni. De szerintem nem, tök száraz lennék most, mert du-ra kiürül már a kúp, olyankor pedig nem jön semmi

2020. ápr. 21. 17:35
 46/133 anonim ***** válasza:

Az jó jel, ha még mindig nem barnázol.

Nekem 4-5 napom van még hátra a nemvártig, de olyan hullámos a hangulatom, hogy pokoli, egyszer tiszta ideg vagyok, két perccel később sírok... és annyira fáradt vagyok... simán el tudnék aludni


Ti hogy vagytok ma tünetileg?


#8

2020. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/133 A kérdező kommentje:
Kedves nyolcas, deottó! Megy a drukk!!!!
2020. ápr. 21. 18:55
 48/133 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hogy vagytok ma reggel?


Nekem este lefekvésnél megint előjött a hidegrázás - émelygés kombó, eléggé fájnak a melleim, és néha húzódik a méhemnél. A ma reggeli tesztem is negatív, de még mindig nincsen semmi veszve...

2020. ápr. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/133 anonim ***** válasza:
#8 voltam
2020. ápr. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/133 anonim ***** válasza:
Én az előbb mértem a hőm, 36.9, remélem fent is marad! Az előbbi kommentjeidből leszűrve, valószínűleg a szervezeted később kezd hcg-t termelni, úgyhogy ameddig nem jön meg, addig nincs vész. :)
2020. ápr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!