Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. DPO-n már PMS, esetleg a...

8. DPO-n már PMS, esetleg a gólya?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 8. dpo-n. 2 napja olyan “mindjárt megjön” érzésem van, amit még nem tapasztaltam eddig ilyen korán. Bármikor, bárhol elalszom, émelygek gyakran.... tudom tudom... korai lenne még a terhességre gondolni, de lassan fél éve várjuk a mi csodánkat... ma úgy voltam vele, hogy ha van tünet, van HGC is, természetesen ez a fetevés egy hómező tesztet eredményezett.... :( ( X-epil) . Következő hónapban már szednem kel a clostilbegyt-t.

Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy mások is vannak, voltak ilyen cipőben? Egyre nehezebben telnek a napok. Kinek hányadik dpo-n volt először pozitív teszt?

Az építő jellegű hozzászólásokat előre is hálásan köszönöm! :)



2020. ápr. 18. 07:48
 81/133 anonim ***** válasza:
#2
2020. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/133 A kérdező kommentje:

Na holnap amúgy is doki, szóval meglátjuk :)

Ti hogy vagytok??

2020. ápr. 24. 07:54
 83/133 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerda délután óta hullámokban ,,mindjárt megjön" érzésem van és szaladgálok a wc-re, mert mindig azt hiszem, hogy na, most megjött... :D Egyéb tünet még mindig nincs...
2020. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/133 anonim ***** válasza:
#2
2020. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/133 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyúan bedurrant a mellem, fáj, megnőtt,menzi sehol, napközben nincs semmi bajom, de olyan 5-6 óra körül iszonyat fáradtság tör rám. A tesztjeim eddig mind negatívak... #8
2020. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/133 A kérdező kommentje:
Még hány napotok van a nemvártig?
2020. ápr. 24. 14:16
 87/133 anonim ***** válasza:
Elvileg szombat-vasárnapra nem várom... #8
2020. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/133 A kérdező kommentje:
Ó hàt akkor az már nagyon itt van :) :)
2020. ápr. 24. 15:23
 89/133 anonim ***** válasza:
100%

Most találtam rá a kérdésedre. K vagyok. Gratulálok neked, a többieknek megy a drukk.

Én ma vagyok a 8dpon, 20 hónapja próbálkozunk 3 kémiaim volt eddig. Most csak ovu előtt 4 nappal tudtunk együtt lenni váratlan költözés miatt, így teljesen elengedtem a hónapot.

De tegnap elkezdődött az a tipikus hasszurka ami az előző 3nál is volt csak most még az is hozzájön, hogy hányingeres lettem. Vagyis inkább, mintha a gyomorsavam lenne és hiába eszek. A kis mini szúnyogcsipéseim kétszeresükre nőttek.


Remélem nem baj, hogy csatlakoztam hozzátok :)



K

2020. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/133 A kérdező kommentje:

Kedves K, nagyon megy a drukk Neked is! :)

Nekem a nagyon nagy fáradság érzés volt gyanús. :) Pár nap és Nálad is kiderül!! Kitartást kívánok addig is!

2020. ápr. 24. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!