Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem! Nagyon megvagyo...

Teherbe estem! Nagyon megvagyok rémülve. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, tehát leírom mi is a problémám, bocsánat, ha hosszú és nem érthető, de össze vagyok zavarodva! 16 éves lány vagyok. 5 hónapja van barátom, és a múlt hónapban jutottunk el odáig, hogy lefekszünk egymással. Most leszögezem, hogy védekeztünk óvszerrel, én sem tudom, hogy történhetett! Az utolsó menstruációm április 1.-én kezdődött, és 6.-án lett vége. Most május elsején nem jött meg, igazából nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget.. Barátomnak elmeséltem, azt mondta, nincs baj, biztos a stressz,stb.. Tüneteim nem voltak, de 7.-e óta feszültek a melleim, és rávettem magamat a tesztelésre.. Sajnos beigazolódott amitől féltem, 4 db teszten is erős 2 csík..:( Barátom, szüleim nem tudnak még róla. Azóta lehangolt vagyok, sírok, csak fekszek bent a szobában, semmihez sincs kedvem.. Én még szakközépbe járok, vendéglátást tanulok, még lenne 2 évem.. Nem tudom, mit tegyek, nagyon egyedül érzem magam..:(
2020. máj. 10. 15:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/180 anonim ***** válasza:
89%
Nehogy már még te hívogasd ezt a kis senkit!
2020. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/180 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy nem akar 5 hónapos kapcsolatbol gyerekrt! De nemez a megoldás! Milyen szívtelen idióta ez?!
2020. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/180 A kérdező kommentje:
Akkor ezt az ő részéről szerintetek vehetem úgy, hogy végzett velem?
2020. máj. 10. 21:13
 44/180 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem is kérdés! De nehogymár még Te fuss utána!!!
2020. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/180 A kérdező kommentje:
Hát ez csodás...:(
2020. máj. 10. 21:20
 46/180 anonim ***** válasza:
91%

figyelj, lehet hogy a srác pár nap mulva felhiv, hogy lehiggadt, es nem kellett volna igy beszelnie veled, blablabla...es jon a kifogasokkal, hogy neki mennyi oka volt rád akkor úgy kiakadni es letiltani....de - annak ellenere hoyg ezt nagyon nehez belátnod most igy szerelmesen - a srác pont most mutatta meg az igazi énjét! Egyáltalán nem tervez veled , baba nelul sem akar veled maradni - hát ez minden, cska nem szerelem. És ne, ne vedd ugy, hogy a részérol vége, hanem neked kéne azt mondanod, hogy ezek után semmit sem akarsz tole. Gondolj bele kislány, mennyire tisztel téged?


Ha tisztességes szándékai lennének, es igazan szeretne, akkor most ott ulve veled a szobában, ugyanugy lehajtott fejjel, hogy basszus, ezt nagyon elcsesztuk, lehet hogy nem sirna es tartana magat, de belulrol ugyanugy marcangolna ot a lelkiismeret, meg a rázudulo kovetkezmenyektol valo félelem...de ott ulne melletted, egyutt lennétek a szarban. Még akkor is, ha nem akar gyereket nevelni - ami teljesen ertheto ilyen idosen...


Anyukádnak mond el még most! Minel tovabb huzod, annál rosszabb lesz elmondani!


Ja, és nincs olyan hogy a srác letilt mindenhonnan, es nyom nélkul eltunik az eletedbol....ha megtartod a babát, koteles lesz gyerektartást fizetni, erre a hatosag kotelezi es bortonbuntetes jar erte, ha nem fizet. Szóval nem, nem tud csak ugy lelepni, es teljesen szarban hagyni.

2020. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/180 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm ezt a sok bíztatást, rávettetek, hogy még most szóljak édesanyámnak a történtekről, pedig én halogatni akartam.. Köszönöm a sok erőt, most bemegyek anyukámhoz, leülök vele beszélni mindenről (beleértve páromat is) és meglátjuk, mi lesz.. Drukkoljatok nekem..:( Nagyon félek.. Megpróbálom nektek még a mai nap leírni a fejleményeket, de nem ígérek semmit..:(
2020. máj. 10. 21:27
 48/180 anonim ***** válasza:
72%
Ez a srác sose szeretett téged, ennek ellenére en nem vetetném el, ha anyukád támogat téged és van miből felnevelni. A srácnak úgyis kötelessége lesz gyerektartást fizetni előbb utóbb. Legjobb barátnőmet 16 evésen szülte anyukája, sőt ikreket szült, most már barátnőm is anyuka, és az anyukája fiatal nagymama. Szerintem egy gyermek ajándék, van pár távoli ismerősöm, aki fiatalon abortuszra ment utana soha többet nem lehetett gyerekük még lombikkal sem. Az, hogy valaki 16-17 évesen anya lesz még nem akadályozza meg őt abban, hogy tanuljon vagy néha bulizzon egyet a barátaival. Az élet nem áll meg, persze ha nagyon rossz anyagi gondjaitok vannak akkor más a helyzet, de én akkor se vetetném el, hanem az örökbe adáson gondolkodnék el.
2020. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/180 anonim ***** válasza:
93%
Kitartás!
2020. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/180 anonim ***** válasza:
74%
Legyél erős, anyukád viztatni dog! Mindenkeppird meg minvolt
2020. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!