Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem! Nagyon megvagyo...

Teherbe estem! Nagyon megvagyok rémülve. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, tehát leírom mi is a problémám, bocsánat, ha hosszú és nem érthető, de össze vagyok zavarodva! 16 éves lány vagyok. 5 hónapja van barátom, és a múlt hónapban jutottunk el odáig, hogy lefekszünk egymással. Most leszögezem, hogy védekeztünk óvszerrel, én sem tudom, hogy történhetett! Az utolsó menstruációm április 1.-én kezdődött, és 6.-án lett vége. Most május elsején nem jött meg, igazából nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget.. Barátomnak elmeséltem, azt mondta, nincs baj, biztos a stressz,stb.. Tüneteim nem voltak, de 7.-e óta feszültek a melleim, és rávettem magamat a tesztelésre.. Sajnos beigazolódott amitől féltem, 4 db teszten is erős 2 csík..:( Barátom, szüleim nem tudnak még róla. Azóta lehangolt vagyok, sírok, csak fekszek bent a szobában, semmihez sincs kedvem.. Én még szakközépbe járok, vendéglátást tanulok, még lenne 2 évem.. Nem tudom, mit tegyek, nagyon egyedül érzem magam..:(
2020. máj. 10. 15:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/180 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem jövök valami fényes hírekkel..:( A barátom átjött, és egyből elmondtam neki mindent, a teszteket megmutattam neki.. Ő is teljesen ki volt akadva.. Hosszas beszélgetés után benyögte, hogyha nem vetetem el a babát, elfog hagyni és soha többé nem fogok hallani róla semmit sem, úgy elfog tűnni az életemből.. Nem is hittem a fülemnek, hogy ezt mondja.. Nagyon megérintett ez a dolog, mert nagyon szeretem őt.. Ő nem szeretné ezt a kisbabát, én pedig egyre jobban azt érzem, hogy nem lenne helyénvaló, ha elvetetném.. Párom ezek után elment, hiába hívom nem veszi fel, üzeneteket sem nézi meg.. Amióta elment csak sírok, nagyon össze vagyok törve, anyukámmal pedig még félek beszélni erről, de lassacskán ez is be fog következni..:( Köszönöm azoknak akik írtak és aggódnak értem, jó éjszakát nektek!
2020. máj. 10. 20:13
 32/180 anonim ***** válasza:
94%

Inkább nem jellemezném a viselkedését, mert nem tudnám szépen. Már bocsánat, de ő hol volt, amikor ez a baba fogant???

Borzalmasan sajnálom, ami veled történik, de én ezek után baba nélkül sem maradnék ezzel a nemes jellemű fiúval.

2020. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/180 anonim ***** válasza:
96%
Jaj Te szegény lány! Nem csodálkozom a srác hozzáállásán... Legyél nagyon erős, és mindenképp szakíts vele, ha marad a baba, ha nem!
2020. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/180 anonim ***** válasza:
86%
Itt mutatkozott meg, mennyire számíthatsz a barátodra. Vele felesleges lenne folytatni a kapcsolatot. Menj abortuszra, különben garantáltan elcseszed az életedet ennyi idősen.
2020. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/180 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, felvette nekem a telefont, és azt mondta, hogyha nem marad a baba, akkor se fog mellettem maradni, ha pedig megtartom, akkor még egy fillért sem fog rá fizetni és letagadja hogy az övé..:( Nem hagyott szóhoz jutni sem, ahogy ezeket elmondta, egyből rám vágta a telefont.. Hát most ezek után mit mondjak..?:( Én úgy érzem, nem vagyok hibás abban, hogy ez a baba összejött, se ő, se én.. Mégis engem büntet.. Nem tudom, hogy miért ilyen kegyetlen velem.. Adjak neki egy kis időt, hátha jobb lesz?:( Nagyon szeretem őt, ezek ellenére is..
2020. máj. 10. 20:56
 36/180 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ne adj neki semmit. Lehet hogy nehéz, de csak egy strigulának néz téged a srác.
2020. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/180 anonim ***** válasza:
96%
Ááá... időt?! Dehogyis! Nem neki kell majd átélnie ami rád vár! Minél előbb beszélj anyukáddal, ez nem maradhat következmény nélkül!
2020. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/180 anonim ***** válasza:
97%
Az van Kérdező, hogy ez a fiú soha nem volt beléd szerelmes. Te hiába szereted, ez sajnos egy viszonzatlan szerelem. Ne várj rá. Anyukádnak már biztosan feltűnt, hogy valami nem kóser veled, mondj el neki mindent még most, frissiben.
2020. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/180 A kérdező kommentje:
Anyukámmal már csak jövőhéten tudok beszélni..:( De próbálok minél előbb.. Most vettem észre, hogy párom letiltott engem mindenhonnan, sehol sem tudok neki üzenni, de még a számomat is letiltotta!
2020. máj. 10. 21:04
 40/180 anonim ***** válasza:
82%
Lepontoztatok pedig én írtam hogy nem fogja jól fogadni, egy féléves kapcsolatból senki sem akar még gyereket pláne nem azok akik maguk is gyerekek. Egyébként ja erre fiúra ne várjál és mihamarabb beszélj anyuddal
2020. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!