Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel a nemvárt előtt 3...

Egy héttel a nemvárt előtt 3 napig tartó görcs, hasszurka?

Figyelt kérdés

Akiknek nem tetszik, hogy reménykedem, az görgessen tovább!

Jövő héten szerdán kellene megjönnie, az elmúlt 3 napban volt görcs, hasszurka, mától viszont semmi. Elmúlt. Picit a mellem érintésre érzékenyebb.

Lehetett beágyazódás? Volt valakinek így?


2020. máj. 14. 12:16
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
80%
Azzal nem értek egyet, hogy mi a fenéért kell a kimaradt vérzés előtt egy héttel kattogni rajta? Ami történik az a méhedben történik. Ha terhes maradsz, az jelenleg két mikroszkopikus sejtecske egyesülése most, és a kutya nem fogja neked megmondani épp mit csinálnak. Hogy a gyakorikérdések anonim felhasználójának a méhében mi történik az meg egy másik külön dolog, arra se lehet építeni. Szóval kénytelen vagy megvárni a kimaradt menzesz napját, addig fejre is állhatsz, nem fog semmi se történni!
2020. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
49%
Szia én is jövhét szetdára nem várom nekem mindenhónapba szurkál fáj húzodik feszül minden ami lehet és 1 éven keresztül ugyan ugy megjön szóval amig nem késik addig felesleges azt hinni hogy beágyazodástol lehet mert én tudom hogy mindig annak hittem minden aproságot aztán megjött türelem tudom nehéz mi 1 éve várunk a 2.babára :) szurkolok nagyon neked
2020. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Valamiért csak jó az embernek pozitív történeteket olvasni. :)

Biztos én tettem fel rosszul a kérdést (nem), ha félreértitek: nem a görcsön van a hangsúly, hanem hogy pár napig volt, majd elmúlt.

Elég régóta próbálkozunk már, hogy tisztában legyek a dolgokkal. Butának meg végképp nem mondanám magam.

Ti viszont bátrak vagytok, ha úgy gondoljátok, biztosan menzesz előtt állok és így hecceltek. 😁 Tudjátok milyen egy nő menzesz előtt! 🙊😉

2020. máj. 14. 14:27
 14/38 anonim ***** válasza:
54%
Ok. Akkor én meg hozzátenném, hogy a beágyazódást aki megérezte az se napokig.... milliószor olvastam róla és max egy két órás fura szúrkálást , fájdalmat éreztek vagy annyit sem.. 3 napig biztos nem azt érezted. De ha jobban esik, terhes vagy gratulálok :D Gondolod minden hónapban megírom neked, hátha attól terhesebb leszel... Remélem, ha egyszer valóban terhes leszel ugyan ilyen türelmetlen leszel minden vizsgálatnál , meg majd a gyermekeddel is :) Hamar megőszülsz majd. Hatalmas butaság a lehetetlenen kattogni.
2020. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Na alakul ez, a válaszod első fele már hasznos volt. Ha ez saját tapasztalat. Azért érdekelne még másé. Ki hogy érezte. TAPASZTALAT. Nem írom le többször.

A válaszod második fele kritikán aluli, sajnos azt mutatja, továbbra sem érted a kérdést. Ami nem baj, de akkor nem kell válaszolni...

2020. máj. 14. 14:41
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én nagyon szerettem volna babát és állandóan figyeltem magam és minden apró görcsöt beágyazódásnak és terhességnek véltem aztán csalódtam, mert mindig megjött...leszámítva a márciusi mensit...akkor már pozitív lett a tesztem! De semmi egyéb érzést nem tapasztaltam a terhesség kiderülése előtt, mint amikor csak megjött...ugyanazok az érzések voltak...szóval nem tudhatod és mi sem tudhatjuk, hogy ez neked most mensi előtti érzés vagy mert készülődik valami odabent.
2020. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Na jó, átfogalmazom a kérdésem, már ha vki eljut idáig az olvasásban:

Volt-e valaki úgy, mikor terhes lett, hogy voltak mensiszerű görcsei (nagyjából egy héttel előtte, de ez mindegy is, kb mikor esély volt beágyazódásra) egy-két napig, majd elmúltak?

2020. máj. 14. 14:50
 18/38 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdező. Ha szerinted itt mindenki értetlen, nem tud olvasni és buta akkor miért nem inkább egy dokit kérdezel a dologról? Többen is válaszoltak a kérdésedre, de mivel nem azt a választ kaptad amit vársz, hogy: igen én is éreztem és terhes lettem...kb mindenkit hülyénel nézel.
2020. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
52%
Az első gyerekemnél nem éreztem semmit arra lettem figyelmes hogy nem jött meg 5 hetesen teszteltem kb 8hetes körül volt kissebb mindj megjön érzés s ennyi
2020. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Attól hogy ez néhány ember félreértelmezi a kérdést és azon pörög, hogy nem lehet megmondani, hogy én terhes vagyok-e, még jöhet erre olyan, akinek tényleg van tapasztalata, nem csak ebben éli ki magát, hogy okítja a másikat arról, amit nem is kérdezett. Bizakodó vagyok továbbra is. Nem abban, hogy terhes vagyok (persze abban is, és örülnék), hanem a kérdés kapcsán elsősorban abban, hogy vki érti majd mit kérdezek, és nem kell hozzá orvosi végzettség.
2020. máj. 14. 15:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!