Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel a nemvárt előtt 3...

Egy héttel a nemvárt előtt 3 napig tartó görcs, hasszurka?

Figyelt kérdés

Akiknek nem tetszik, hogy reménykedem, az görgessen tovább!

Jövő héten szerdán kellene megjönnie, az elmúlt 3 napban volt görcs, hasszurka, mától viszont semmi. Elmúlt. Picit a mellem érintésre érzékenyebb.

Lehetett beágyazódás? Volt valakinek így?


2020. máj. 14. 12:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
85%
"Akinek nem tetszik, hogy reménykedem..." szóval nem ez az első hülye kérdésed és nem tanultál belőle.
2020. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Minden válasz jó, csak nem az én kérdésemre. :)

Mindent értek, maximálisan értem, hogy nem tudni, hogy terhes vagyok-e. De nem is ez volt a kérdésem.

Az meg végképp nem, hogy kinek mi a véleménye rólam.

Évek óta vagyok gyakoris, van tapasztalatom, emiatt volt az a mondat. Sajnos nem sokat ért.

Ez van.

Mindenkinek szép napot!

2020. máj. 14. 17:00
 33/38 anonim ***** válasza:
52%
cső!
2020. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
75%

Azért nincs válasz a kérdésedre, mert ilyen tünetekkel ilyen korán senki nem lett terhes :) Vagyis jobban mondva ilyen korán egy tünet sem tudható be terhességnek, akkor sem ha terhesség a vége, mivel ilyenkor még nem áll fent.


Várod a kérdésedre azt a választ akinek hoppá baba lett ugyan így. De szerintem egyértelmű, hogy nincs olyan ember. Senki nem akar kioktatni, csak sneki nem tapasztalta úgy meg és akkor amit te most észrevettél. Babára vágyva szó szerint minden nap fura dolgokat vél felfedezni az ember. De pl bőven elég egy fura tünethez az, ha épp magasabb progeszteron termelődött ovu után. Ettől még nem lesz terhes valaki. Női testben szó szerint napról napra ingadozó hormonok dolgoznak. Mindig lehet furát tapasztalni. De fizikai és biológiai képtelenség 1 héttel ovu után bármit is terhességre fogni. Mert nem létezik! Innentől kezdve a kérdésed értelmetlen. Ilyenkor egy nap is baromi sokat számít... várj még két napot, utána már találhatsz magadnak olyan anyukát, aki tud a kérdésedre válaszolni, hogy 9. dpo-n érzett e valamit, mert leghamarabb akkor fejeződik be a beágyazódás, de ez is oltári ritka.


Kívánom, hogy meglegyen a babátok minél hamarabb, mert be fogsz dilizni és pár hónap múlva már az lesz a kérdésed érezte e valaki szex után, hogy na most sikerült :)

2020. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező!

Itt neked csak hasznos válasz jött. ugyan is sokan tapasztalataikat mesélték el, csak te fittyet se hánytál rá, mert nem adott reménységet, hogy baba van a dologban. Amúgy én is mikor terhes lettem (sajnos megállt a fejlődésben 8-9 hetesen) akkor a nem várt előtt egy héttel ugyan úgy éreztem azokat a tüneteket amiket pms-nek tudtam be mert fullra megegyezett azzal. El is könyveltem annak, hogy meg fog jönni. Az első éles hónapunk volt szóval nem aggódtam túl, hogy nem jött össze rögtön. Csak aztán még se jött meg de közben enyhén gorcsolgettem továbbra is mint nem várt előtt és akkor lőttem már egy tesztet és pozitív lett. Azóta újból próbálkozunk és most van a 8. hónap. És továbbra is eddig minden hónapban ugyan úgy érzek nem várt előtt mint mikor terhes lettem meg mikor megjön. Szóval kérdező kicsit visszább az indulatokkal mert nincs igazad.

2020. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
74%

Mivel nagyon sokszor kérted, hogy a kérdésedre válaszoljanak, én megpróbálom a lehetetlent. 3 kérdőjelet látok. A "főkérdés" végén indokolatlan, mivel az nem kérdés.

Lehetett beágyazódás? Nem megállapítható, 1 hét múlva megtudod, lehetett-e.

Volt valakinek ilyen? Nem tudom, mert nem ismerek mindenkit. Nekem nem volt.

Örülök, hogy segíthettem😊

2020. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
53%

Három terhessegem volt mar, sosem volt kimaradt menszi elott 1 hettel semmilyen hasszurka es a mellem is vmikor 6.hettol lett erzekenyebb. Amit viszont mindharomszor ereztem: esedékes menszi korul (ertsd kb 2 nappal korabban es az időpontjában) nagyon enyhe menszi jellegu gorcsoket.


Drukkolok h terhes legyel, de amiket leirsz, sajnos keves esellyel ehhez kapcsolódnak.

2020. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
szia! én most írok ide először. na mi lett végül?
2021. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!