Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel a nemvárt előtt 3...

Egy héttel a nemvárt előtt 3 napig tartó görcs, hasszurka?

Figyelt kérdés

Akiknek nem tetszik, hogy reménykedem, az görgessen tovább!

Jövő héten szerdán kellene megjönnie, az elmúlt 3 napban volt görcs, hasszurka, mától viszont semmi. Elmúlt. Picit a mellem érintésre érzékenyebb.

Lehetett beágyazódás? Volt valakinek így?


2020. máj. 14. 12:16
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

És még mindig olyan válaszok jönnek, hogy ki mit nem érzett... 😄 Hullajó!

Ez olyan, mint mikor egy sulis csoportban megkerdezi a tanár, hogy ki kér napközit, és húszan válaszolnak, hogy nem kérnek. 😃

2020. máj. 14. 15:04
 22/38 anonim ***** válasza:
75%
Te tényleg buta vagy...😖😖😖😖😖
2020. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy nem érted amit kérdezek nem vagyok buta. Sajnálom.
2020. máj. 14. 15:06
 24/38 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanez volt velem is. Most hétfőn kellett volna megjönnie, előtte egy héttel vasárnap, hétfőn és kedden nagyon erősen szurkált és görcsölt a hasam. Szerintem nekem a peteérés csúszott el egy héttel. Ezért még nem is jött meg, 4 napja késik, de szerintem így jövő hét hétfőn/kedden fog.
2020. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
82%

Sok sok hónapon túl vagyok és szinte minden hónapban az volt, hogy na most tuti mert ilyen még nem volt.

Egy héttel mensi előtti görcs, szúrka, vizes, fehér minden folyás, szárazság MINDEN volt már 😁 Jobbról szúr, most balról, kõldöknél stb.. Tudod mivolt mikor tényleg terhes lettem? KB 2 hétig mindjárt megjon érzés. Ennyi.

2020. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Ó, már értem!

Köszi, nem kell engem megmenteni magamtól, én is sok-sok hónapon túl vagyok. Ez foglalkoztat, ezen pörgök, ez van. Az ellenállás rosszabb.

Szóval jöhet IGAZI hasonló tapasztalat!

Ja, nem peteérés volt az okozó, az tuti.

2020. máj. 14. 15:23
 27/38 anonim ***** válasza:
68%

Neked amúgy semmi sem jó? Mi a carért kérdezel ha aztán minden válaszba belekötsz 🙄

Igen terhes vagy.. Így jobb?

De tudod mit a buta stilusodert elarulom, hogy tuti nem vagy az 😀

2020. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
24%

Mikor volt ovud??

6-án??

2020. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
75%

Na akkor kérdező nekifutok 4.szer is. Szóval. Amikor terhes lettem full ugyanazt éreztem, mint amikor nem voltam terhes. Szurkált a hasam, pattanásaim voltak, étvágynövekedésem és ingerültségem. Ez MINDIG így volt, és egyszercsak ilyen tünetek után nem jött meg a menzeszem. Szóval ezek a tünetek BÁRMIK lehetnek. Várj a kimaradt menzeszig, mert addig senkise fogja megmondani mi lesz belőle.

Egyvalamire jó csak ez a vergődés amit itt leművelsz: telik az idő a menzesz napjáig!

2020. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező terhes vagy söt egy kislányal nem hiszem el hogy neked ez ennyire nem jo ha elmondja valaki hogy mit tapasztalt te le hülyézel kb minkez mikor te vagy egy segg bocsi mert nem érted meg hogy bármi lehet
2020. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!