Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív egy teszt ha 10 perc...

Pozitív egy teszt ha 10 perc helyett 15 perc múlva lesz 2 csíkos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap után kezdődik az új ciklusom. Tervezzük a babát ezért izgatottan vagyunk ma. Napok óta húzódik a hasam alja és hullámokban hányingerem van. Nem tudtam tovább várni és ma csináltam egy tesztet dél körül de előtte 4 órán át nem ittam nem pisiltem . Peteérés után vagyok 12 nappal. Ez biztos :) a teszt clearblue ami rózsaszín végű . Nem jött ki rajta 2 csík időben , viszont 15 perc elteltével lett rajta egy második kék vastag csík halványan , de a láthatóan . A férjem is látja .



2020. jún. 5. 18:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/152 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, de ne add fel!

Én is megtartom a kérdést és várom a jó híreket, mert hiszem, hogy lesz😉

#22

2020. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/152 Stangli ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Annyira szurkolok neked! Remelem, hogy hamarosan olvashatom a jó hírt! A legjobban annak szurkolok, hogy pár nap múlva azt olvassam a kérdés alatt, hogy: lányok! Túl korán teszteltem! Erősödött a halvány kis csík, sikerült!
2020. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/152 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok mindannyian ... köszönjük 🥰
2020. jún. 6. 19:30
 54/152 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos clearblue teszttel jártam én is így! Sőt még erősebb pozitív is lett mint neked de az összes többi fajta teszt amit csináltam negatív volt és nem is volt baba. Sokan panaszkodnak hogy szellemcsíkos lesz az a fajta ami kék színű. Egyszer kipróbáltam ciklus közepén hogy rápisiltem nyilvan negativ lett viszont szétszedtem és közben az a kis lapocska amin a pozitív csík jön ki hozzáért ahhoz a részhez ahol a contoll csík van. Mondanom se kell egyből pozitív lett.... egyébként nekem is volt méhen kívülim és a jobb petevezetőm bánta. 4 próbálkozós hónap alatt sikerült a baba most vagyok 22 hetes. Egyébként megjött már? Mert ha nem ne add fel!! Nemvárt előtt/napján a digitalis teszt nagy esélyel még negatív!
2020. jún. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/152 A kérdező kommentje:
Jó reggelt kedves utolsó válaszoló 🙂 gratulálok a terhességedhez 🥰 köszönöm hogy le írtad a tapasztalatot, ezek után akkor hanyagolom ezt a teszt típust 😕 van itthon még digi tesztem de pihen a hűtő tetején. Megfogadom amit annyiszor olvasok és majd ha késik megcsinálom . Tegnap, vagy ma van a napja hogy meg jöjjön . Lesz ami lesz 🙂 kíváncsian várjuk , hogy hogy zárom a napot
2020. jún. 7. 08:12
 56/152 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok neked kedves kérdező, mi férjemmel 3ev után leszünk szülők igaz mi lombikos, de igy is gyönyörű dolog főleg hogy ikrek lesznek 👣👣🙏🙏remélem hogy minél előbb pozitív tesztet teszel nekünk 🥰🥰
2020. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/152 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked is kedves utolsó 🙂 bízunk mi is a legjobbakban. Legyen szép napod
2020. jún. 7. 10:00
 58/152 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, neked pedig megy az óriási drukk🙏🙏🥰🥰
2020. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/152 A kérdező kommentje:
Sziasztok... mára el könyveltem, hogy menzesz nélküli napot zárunk a férjemmel😅 , mert egy dolog amiben biztos vagyok tutira az elmúlt 4 évből... 27 napos ciklus, 28. nap reggeli órákban jön is a mutyi. De ma a 28. Napot sikeresen zártam 🥳 a hasam, vagyis inkább a hasam és combom tövének találkozásánál nyom és nehéz,de nem veszem jelnek ,hisz egy biztos . A női agy nagyon viccesen működik 😅 gondoltam megosztom veletek. Puszi 😘
2020. jún. 7. 17:18
 60/152 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon drukkolok! Reggel ellőnék egy tesztet a helyedben.
2020. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!