Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hisz a horoszkopban, volt...

Aki hisz a horoszkopban, volt aki gyermektervezesnel figyelembe vette, hogy milyen csillagjegy alatt legyen a szules varhato idoponja? Vagyis a gyermek milyen csillagjegy alatt szulessen? Vagy olyan hónap amelyikre azt mondta, hogy semmi keppen sem?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 23:12
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
77%
#1 vagyok. Igazából nekem csak 1 jegy van, a nyilas, amiből nincs kedves, cuki ismerősöm, de nem igazán érdekel, mikor fog születni a leendő gyerekem. Ha nyilas lesz, ugyanúgy szeretni fogom, mintha más jegyű lenne és remélhetőleg ő lesz a pozitív példa a negatív tapasztalataim mellé. 😇
2020. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
66%

Mi , vagyis én ikrekre vagy mérlegre gyúrtam volna, de jelenleg úgy néz ki, rák lesz.

Mondhatni sok közeli ismerős rák van a környezetemben, akiket alapvetően imádok, de nekem nyilasként ők olyan érzelgősek. Olyan dolgokon vergődnek hónapokig vagy évekig, amiket én észre sem vészek. Ettől függetlenül várom a babát, nem álltunk le amiatt, hogy milyen jegy van 9 hónap múlva, csak drukkoltam, hogy ne rák legyen, meg mondjuk oroszlán se, de nem jött be 😁

Amugyis mindegy végeredményben, ez csak egy kis játék volt, de a végén akkor jön, amikor akar, még ha korábban vagy picit később is, de a miénk lesz 😁

2020. dec. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
38%

Mi inkább évszakra "hajtunk", nem csillagjegyre, viszont én tartok a bika és skorpió jegyektől, kicsit talán az oroszlántól is, ezzel a hárommal nincs jó tapasztalatom. 😅

De természetesen mindegy melyik jegyben és évszakban születik majd, mindenhogy várjuk. :)

2020. dec. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
39%

Az elsőnél nem foglalkoztam ezzel, de mikor március 20-ra volt kiírva a második babám, abban reménykedtem, hogy ő nem kos lesz, mert 2 kos jegyű azért sok lenne, és lehet nem jönnének ki egymással a temperamentumuk miatt.

Végül nőnapi kislány lett. Így halak-kos testvérek lettek. Imádják egymást (egyenlőre)

2020. dec. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
81%

Olyannyira nem érdekelt, hogy a gyerek két éves koráig fogalmam sem volt mi a csillagjegye. És így se én néztem utána hanem egy kolléganőm mondta, mikor panaszkodtam neki hogy milyen nehéz természet a fiam.. akkor közölte, hogy mit vársz? Hiszen skorpió. Na azóta tudom a csillagjegyét.


Egyébként ő tényleg korababa, vagyis nem az lett a csillagjegye ami elvileg lett volna. Hát kisebb gondom is nagyobb volt akkoriban...

2020. dec. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
38%
6os: mi a baj a szuzzel? 4hos szuz kislanyom van feljek? Eddig eleg nyugisnak tunik ritkan sir sokat alszik. Nalatok hogy volt milyen volt es milyen lett? Kesobb is jo alvo volt?
2020. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
29%
12: ilyet se hallottam hogy van aki ikrekre gyur, allitolag egetnivalok gyerekkent.
2020. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
42%

A lányomnak az aszcendense ikrek és hiába más a napjegye, olyan, mint ha ikrek lenne.

Be nem áll a szája, produkálja magát, szereti felvenni mások stílusát, vagyis nagy színész. Tipikus ikrek.

Szóval ne csak a napokat, az órákat is nézzétek. 😂

2020. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
42%
Mi nem terveztünk eszerint, de mivel július végére voltam kiírva szurkoltam, hogy oroszlán legyen. 3 órán múlt a dolog, úgyhogy most kosként küzdhetek a rák lelkével.
2020. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
35%
Bármi lehet de tényleg csak rák ne. Az összes rák akit ismerek egy aljas kis szarkavaró zsarnok aki ráadásul még extrémen érzékeny és sértődékeny is, én a világból kifutok tőlük, egy rákot sem szeretnék magam körül de amúgy bármi más jöhet.
2020. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!