Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hisz a horoszkopban, volt...

Aki hisz a horoszkopban, volt aki gyermektervezesnel figyelembe vette, hogy milyen csillagjegy alatt legyen a szules varhato idoponja? Vagyis a gyermek milyen csillagjegy alatt szulessen? Vagy olyan hónap amelyikre azt mondta, hogy semmi keppen sem?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 23:12
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%
Ha könnyen teherbe estem volna, akkor figyelembe vettem volna, de csak annyiban, hogy ne legyen skorpió. Végül amelyik kezelés sikeres lett, azzal nem is lehetett volna skorpió. Ha tovább kellett volna folytatni a kezeléseket, akkor nem hagytam volna ki egy hónapot sem emiatt.
2020. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
67%
Na ez szép... kos ikrek és szűz fiam van. Azt írjátok csak ezek ne!! 😊🙈😂😂
2020. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 22-es! Én szűz vagyok, nagyon nyugis, szófogadó gyerek voltam. Szorgalmas és viszonylag jó tanuló. A fiam kos. Akaratos, de nagyon vág az esze. Örökmozgó. Már kamasz, az igazságmondással kicsit hadilábon áll 🙂 de szerintem nem egy problémás gyerek. Szóval ne aggódj!
2020. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
59%

23as! Köszönöm,hogy megnyugtatsz! :)

Én szűz fiam is nagyon kis okos 7éves,szorgalmas és jó tanuló. 10eves kos na ő akaratos de felnőttéket megszégyenítő meglátásai vannak. Na meg mindig igaza van... ez a "legdühítőbb".

Kicsit szertelen néha...

Ikrek... nos ő 12 éves "katasztrófa" alkalmi süket,félős kis kamasz,mániákusan tiszta...mániákusan egészségesen eszik. Nem bírja a változásokat. Mivel ő a legynagyobb folyton aggódok a kicsikért.

Egy mérleg kislány jó lenne. Én is az vagyok és baromi jól elviselem magam 😂😂🙈😀😁

2020. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%
Mi csak a szűz jegyet kerültük, de azt nagyon! Én vizöntőként, apa ikrekként, nagyon nem passzol a szűzhöz.
2020. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
30%
24 a szuz kisfiad jo baba volt, jo alvo nyugodt maradt?
2020. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
63%
25: a szűz pont hogy nagyon hasonlít a vízöntőre csak a vízöntő sokkal rátartibb és felületesebb, de valóban nem jönnek ki mert a vízöntő beképzeltségére és leereszkedő stílusára egy olyan kritikus jegy mint a szűz előbb-utóbb úgyis megjegyzést tesz amit a vízöntő nagyon nem bír elviselni... Az ikrek és a szűz pedig nagyon jól kijönnek egyébként baráti alapon, az uralkodó bolygójuk is azonos.
2020. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
54%

26os

Igen nagyon jó alvó volt. Első időszakban csak kb evett és aludt. 24 órából 22-őt tuti.

Viccesen mondtuk is olyan mintha még pocakban lenne annyira csönd van és nem érezni hogy nőtt a család. :)

Kicsit bizarr is volt.

2020. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
68%
Mi ikreket nem szerettünk volna erre nagyon oda figyeltünk.Most oroszlán vagy szűz a lehetséges de én reménykedek hogy szűz lesz a párom is az :)
2021. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
44%

29es nálunk is vagy szűz vagy oroszlán lesz. Inkább szűzre várom én is. :)

Akkor te is csak pár hetes kismama vagy?

#24-es voltam

2021. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!