Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hisz a horoszkopban, volt...

Aki hisz a horoszkopban, volt aki gyermektervezesnel figyelembe vette, hogy milyen csillagjegy alatt legyen a szules varhato idoponja? Vagyis a gyermek milyen csillagjegy alatt szulessen? Vagy olyan hónap amelyikre azt mondta, hogy semmi keppen sem?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 23:12
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
81%
Ez butaság hisz megérthetik hogy pár napos újszülöttel nem érnél rá nekik vendégséget tartani,ennyi.Aki nem érti az meg mehet amerre lát.Én már így vagyok ezzel de nyilván te még a 20-as éveidben jársz és azért vagy ilyen toleráns de hidd el felesleges.A karácsonyi ünnep még emelné is a szülinapja fényét tehát pont fordítva van mint ahogy mondod legalábbis nálunk úgy lenne.Egy alkalom ha kimaradna a baba miatt az nem a világ mármint a rokon látogatást mondom Karácsonykor😊Mi se tudtunk együtt lenni a korona miatt mert másik országban élnek az anyósék szóval ez nem volna olyan nagy dolog....Csak jönne már végre
2021. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk csak 1-2év múlva lesz esedékes, de igazából valamennyire hiszek ezekben.

Mindegyik jegyben van jó és rossz, ikreket kevésbé akarok (minden értelemben :D), mert tapasztalataim szerint nem túl egyenes jellemek én meg utálom a sumákságot.

Halakkal dettó ez a bajom de azok legalább érzelmesek (lehet rájuk ezáltal hatni).

A föld jegyeket sose bírtam megérteni teljesen, de örülnék egy két lábbal a földön álló gyerkőcnek!

A vízöntők elvarázsoltak, azt nem igazán akarok.

Oroszlánnak örülnék mert én is az vagyok, szerintem abszolút nevelhető jegy, ha normálisan állnak hozzá. Velem semmi baj nem volt, sose hisztiztem max elmondtam hogy mi nem tetszik.

Mérleget szeretnék leginkább, velük aztán ki lehet jönni!

Ráknak is örülnék mert a vőlegényem rák, és imádnivalóan bújós, nekem meg lételemem a gondoskodás, biztos rosszul esne ha olyan gyerekem lenne aki lerázna.

Valószínűleg úgy időzítjük hogy éppen a rák és oroszlán valamelyikére essen, de hát mennyi ennek az esélye...

A legfontosabb hogy egészséges legyen, de emellett bármilyen jegyű lesz, jó alaposan utána olvasok a dolognak, hogy megérthessem majd mit miért csinál, mire számíthassak stb.

2021. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
89%
Mi inkább abban reménykedünk, hogy egyáltalán összejöjjön végre, a csillagjegy mellékes :) Mondjuk Én ikrek vagyok, talán még elbírnék azzal is :D
2021. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
Szerintem az ember számára az optimális terhességi idő 9 helyett 12 hónap. Lehetséges, hogy az állatvilágban sem véletlenek a kijelölt párzási időszakok.
2022. júl. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!