Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hisz a horoszkopban, volt...

Aki hisz a horoszkopban, volt aki gyermektervezesnel figyelembe vette, hogy milyen csillagjegy alatt legyen a szules varhato idoponja? Vagyis a gyermek milyen csillagjegy alatt szulessen? Vagy olyan hónap amelyikre azt mondta, hogy semmi keppen sem?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 23:12
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
61%

Oroszlan vagyok utobbiak, anyam es apam is szűz. Borzaszto a kapcsolatunk, a szemelyiseg jegyeik miatt. Mindkettő nagyon hisztis, mindig nekik kell igazuk legyen, mindig igazat kell nekik adni, mellejuk kell állni, kulonben beindul a hiszti gepezet. Mindig minden apro hibat eszrevesznek, konyortelenul a kepedve dorgolve, hogy ez jo lenne, DE...es aztan azt allitjak, ok ezzel nem akartak semmi rosszat mondani, az erdekedben tettek. :D

Szoval nekem nincs jo tapasztalatom veluk oroszlankent. Egyszeruen kedvelhetetlenek.

2021. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
54%

Igen 30-as még icipicike de remélem velünk marad :)

Te már voltál dokinál?


29 es voltam

2021. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
68%

29es igen. Még csak pár napja van pozi tesztem. :) nem tudom mikor megyek dokihoz. Még korai nekem nagyon. Jan végén gondoltam.

Én is remélem,hogy velünk marad.. sajnos volt elveszített baba.

#30as voltam

2021. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
52%
Na szorítok akkor nektek is nagyon! nekem is csak pár napos ,én lehet megvárom a február első hetét is :) Te szedsz már vitamint?
2021. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
54%

29es igen. Folsavat eddig is szedtem úgy egy hónapja kezdtem azt folytatom. C-vitamint napi 2x 1000mg mert gyorsan ürül ugye.

Cinket.

Magnéziumot (magnerot)

Van terhes vitaminom is azt is szedem. Egyik nap terhes vitamin másik nap folsav+vitaminok.

Folsav azaz folát fontos most az elején. Szerves folátot szedek jobban hasznosul. Az van a Fembionban is.

Ha gondolod folytassuk privátban. Horoszkópokhoz ennek már kevés köze van 😊🙈

2021. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
76%
Írtam😊
2021. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egyáltalán nem figyeltem erre a fogantatásnál, meg nem is hiszem, hogy a horoszkópok befolyásolnák a személyiséget, de örültem volna, ha nem lesz szûz, mert emlékszem, hogy gyerekkorunkban a szûz horoszkópú lányokat szétszivatták a fiúk a suliban, hogy "Te szûz vagy? Vagy nem vagy szûz? De szûz vagy, és szûzen halsz meg!" Lehet, hogy csak a mi sulinkban volt divat, de akkoriban nagyon örültem, hogy az én horoszkópom más, és ezért kimaradtam ebbôl.

Amúgy ugyanígy a kínai horoszkópból a majom és a disznó volt az, ami szerintem nem túl imponáló.

Végül a második lányom horoszkópja szûz lett, a disznó évében. Hát ennyit errôl :D.

2021. márc. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
65%
jó tehàt az itteni okosok szerint rossz a kos, a bika, az ikrek, a ràk, a nyilas, a szűz és a skorpió is.. És ezek szaporodnak.
2021. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
77%
Nekem aztán mindegy volna #38-as hogy milyen horoszkópja lesz.Csak foganjon már meg és végig a 9 hónap normálisan egészségben teljen el és a szülés is jól sikerüljön mert már nagyon várjuk Őt💕
2021. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
27%

Én karácsonyi babát nem szeretnék, de praktikus okokból, fogalmam sincs milyen horoszkóp van akkor...

Eredetileg úgy terveztük, hogy ezt a hónapot kihagyjuk a próbálkozásból, de mivel már fél éve nem jön össze, miközben körülöttem mindenki terhes nem hagyjuk ki. Amilyen "szerencsés" vagyok tuti most fog összejönni, de már nem érdekel csak jöjjön.


(Amúgy azért nem szeretnék karácsonyi gyereket, mert szegénynek tiszta szívás,hogy tulajdonképp nem lesz soha önálló szülinapja, egyetemen vizsgaidőszak közepe, amikor szintén nem lehet egy jó bulival megünnepelni, ezen kívül csoda jó lehet mindenórásan vagy pár napos bababával végigjárni a rokonságot/ fogadni vendégségbe a fél rokonságot... Ha meg nem akkor meg megy majd a sértődés hogy miaz hogy még karácsonykor se láthatnak minket... Fú de nincs erre szükségem.)

2021. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!