Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh tesztjeim közül pozitív...

Lh tesztjeim közül pozitív valamelyik? Nekem a 12.cn. 21:05-s tűnik egyformának⁉️🤔 Nem lett erősebb 🤐ma vissza halványodott. Lehet nincs peteèrèsem? 30 Miu/ml es èrzèkenysègű a teszt.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2021. jan. 5. 18:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/173 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a második Fiam sikerült így! Az első Closty-s hónapban! Szorítok Neked! 🙏 Mindenképpen írj!

Az érett tüsző már jó jel!!! 🥰


Nekem most van három pozitív tesztem és egy petezsákocskám szikhólyaggal! Tegnap voltam orvosnál! 5 hetes a Picur, két hét múlva megyek újra, addigra már lesz szívhang! 🥰😘

2021. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/173 A kérdező kommentje:
De jó neked 😊🤩Èn most 2*1 clostyt szedtem meg progi pótlást is, ma van 12 dpo elmèletileg de az lh tesztem nem lett egyèrtelmű pozi sajna egy lehelettel halvànyabb volt a 2.csìk,de doki làtott èrett tüszőt ,kèrdès megrepedt e stb.Ha nem sikerül akkor 3*1 - et kell szednem azt mondta.Kicsit para mert nem szeretnèk ikreket se.De örülök hogy egyáltalàn kaptam.2 dobozzal,mert hiànycikk ès májusig nem is lesz sehol😔 úgyhogy most vagy következő ciklusban ha nem esek teherbe bajba leszek closty nèlkül...
2021. márc. 9. 20:13
 13/173 A kérdező kommentje:
Ja ès 26 naposak a ciklusaim ,ma vagyok 26. napon, de doki mondta hosszabb lesz a ciklus closty miatt, kb 28 napos, de rossz hogy nem tudom pontosan 🤐 Vettem egy 10-es èrzèkenysègű tesztet ,de nem merem mèg ellőni , a 25-ös full negatîv ma reggel mèg.
2021. márc. 9. 20:15
 14/173 A kérdező kommentje:
Fèrjemmel is minden rendben úgyhogy remèlem sikerül, mert màr 39 èves vagyok,az egy fiam elsőre összejött igaz akkor csak 25 voltam 😀
2021. márc. 9. 20:17
 15/173 anonim ***** válasza:
100%

Én 38 éves vagyok! 28 évesen szültem az előző babám! 🙂


A 25-ös teszt még szerintem korai volt, az még nem biztos, hogy mutat valamit! Próbáld meg a 10-est reggel!!! Az már a 27. napod, ha 28 napos lett a ciklusod, akkor menstruáció előtt 1 nappal már mutathatja!

Tüneteid vannak már? Érzel valamit?


Az előző hónapban nem volt peteérésem, Herbamed női cseppek-et szedtem folsavval együtt és össze is jött a Picur! A menstruációm utáni első nap kezdtem el és már nem jött meg! Esetleg egy próbát megér, tiszta gyógynövényes kivonat! Én nagyon hittem benne, és hát megérte!!! 😉

2021. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/173 A kérdező kommentje:

☺️de jó ☺️🤗.

A closty mellè ittad? Vagy az azt követő hónapban? Mensi előtt szokott feszülni a cicim,most mèg nem èrzem ezt. Hàt pàr napja van hogy dèlutàn ès este főleg nagyon fázom , nem tudok felmelegedni takaró alatt sem, èjjel viszont leizzadok melegem van 🤔 ez szerinted lehet tünet? Meg ma reggelig minden nap vizesedtem ès többet mutat emiatt a mèrleg. Ezek lehetnek tünetek??? Reggeli hőm 36,7 folyamatosan, lehet az utrogestan vitte feljebb mert 36,5 nèl nem szokott fentebb menni...napközbe van hogy 37,1 is van. Lehet teszttel meg kène vàrnom a csütörtök vagy pèntek reggelt mert ugye nem tudom mikor kène megjönnie...

2021. márc. 9. 21:00
 17/173 anonim ***** válasza:
100%

Most nem szedtem Closty-t, az tíz éve kellett... Mivel januárban nem volt peteérésem, gondoltam előbb kipróbálok valami alternatív gyógymódot, csak utána beszélek a dokimmal a Closty-ról, de már nem kellett.


Nem akarok felesleges reményt kelteni Benned, de nekem mai napig van ilyen ,,fázok takaró alatt, éjjel leizzadok" tünetem, mint Neked és a nem várt menstruáció előtt kezdődött pár nappal. Sőt a mellfeszülés is elmaradt, persze azóta már majd leszakadnak, de előtte gyanúsan nem volt. A méhem pedig másképp feszült, olyasmi volt, mintha lufi lenne benne...


Jaj, nagyon szorítok Neked! 🙏🙏🙏 Úgy izgulok Érted/Értetek! 🙏🙏🙏

2021. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/173 A kérdező kommentje:

Köszönöm,nagyon aranyos vagy 🤩☺️

Nekem nagyon furcsa ez a fázàs mert egy jó ideje nem volt ilyen , ezzel pàrosîtva hogy izzadok. De nem akarom bebeszèlni magamnak.Meg talán rosszabbil alszom...

Amúgy Pajzsmirigy re is szedek màr egy hónapja gyógyszert , azóta nem volt ilyen fàzàsom ,mèg mondt is hogy de jó elmúlt 😊

2021. márc. 9. 21:25
 19/173 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen írj, ha teszteltél! Kíváncsi vagyok nagyon!


Szorítok addig is! 🥰😘

2021. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/173 A kérdező kommentje:
Okès , köszi 😊Te pedig vigyàzz magatokra 🙏
2021. márc. 9. 22:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!