Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh tesztjeim közül pozitív...

Lh tesztjeim közül pozitív valamelyik? Nekem a 12.cn. 21:05-s tűnik egyformának⁉️🤔 Nem lett erősebb 🤐ma vissza halványodott. Lehet nincs peteèrèsem? 30 Miu/ml es èrzèkenysègű a teszt.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2021. jan. 5. 18:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/173 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó, ennek örülök! Már velünk is minden rendben!


Valóban ilyenkor nagyon lassan megy, de meglesz a gyümölcse!


Írj majd! 🙏

2021. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/173 A kérdező kommentje:

Szia.Voltam dokinál kèpzeld ès a gyógyszer ellenère nincs peteèrèsem,semmit nem làtott a 10. ciklusnapon 😔 ez hogy lehet???Ez a hónap is esèlytelen.

Viszont előjegyzett màjus 18.-ra petevezetèk àtfújàsra 😬 amitől meg nagyon fèlek,nagyon èrzèkeny vagyok,tuti nekem fàjni fog😳

Hàt ez van. Arra gondoltam hogy mi van ha a múlt hónapban sem volt , pedig akkor lh teszt + volt , s mire mentem dokihoz azt mondta már nem lát semmit ,biztos megvolt az ovu , de mi van ha akkor is ez volt hogy azèrt nem látta mert korábban sem volt pete ami megèrjen , hát ez most nem esett jól de ez van ...Remèlem ti jól vagytok ..

2021. ápr. 23. 17:42
 53/173 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Basszus, ez most meglepő volt számomra is! De legalább a rosszban a jó, hogy viszonylag gyorsan kiderült a gond és orvosolható...


Majd írj mi van Veled!

Jövő héten megyek genetikai tanácsadásra!

2021. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/173 A kérdező kommentje:
Szia Hogy vagy? Mi volt a tanácsadàson? Nekem ma van 24. ciklusnapom, de ez a 3. nap hogy gèrezgetek 😔pedig csak 10.-re kellene megjönnie. Dokinak írtam ,azt válaszolta hogy szerinte ez mèg nem a rendes mensi ,èn meg nem tudom , enyhe ,de megvan ,piros , remèlem igaza lesz ès nem fog ezen elcsúszni az egèsz hónap 🙄 mert ugye a peteèrlelőt ciklus 2. napján kellene kezdeni szedni , na meg csúszna emiatt a petevezetèk àtfújàs időpontja is . Jajj , ez nem jó ez a bizonytalansàg .Olyan jó neked hogy már úton van a kicsi 🤗
2021. máj. 6. 19:22
 55/173 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk szerencsére minden oké, a doki azt mondta a genetikai tanácsadáson, hogy minden értékünk tökéletes!


Tegnap gondoltam Rád, hogy hamarosan lesz az átfújás, most pedig látom, hogy szórakozik a tested! Érdekes ez a közti vérzés... szerintem ha még folytatódik ne hagyd békén a dokit, mert akkor valami nem kerek, mondjon valami okosat, vagy vizsgáljon meg! Ne hagyd Magad!


Írj majd!

2021. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/173 A kérdező kommentje:
Szerintem enyhül a vèrzès, holnap majd meglàtom.ha nem múlik rá fogok írni.Jó lenne ha vasárnap- hètfőn időben megjönne rendesen.
2021. máj. 6. 23:23
 57/173 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy elmúljon! Majd írj! 🙏
2021. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/173 A kérdező kommentje:
Na, 5 nap után elmúlt a maszatolás , viszont rendesen meg nem jött meg ,úgyhogy le kell mondanom a vizsgálatot 😔ès legrosszabb hogy nem tudom mikor fog megjönni, mert csak akkor tudok új időpontot egyeztetni 😔tegnap viszont nagyon fájt a mellem de elmúlt mára,pedig azt hittem azèrt fáj mert mensi lesz ,de nem 😑
2021. máj. 12. 20:34
 59/173 anonim ***** válasza:

Szia! Hihetetlen, hogy miket művel Veled a tested! Nem lehet, hogy mégis ez volt a menstruációd, csak mivel nem volt peteérés gyengébb volt a vérzés! Olvastam ilyet is! Esetleg kérdezz rá a dokinál! Vagy próbálj utána nézni! Valamiért csak volt vérzés!

Írj majd, ha tudsz valamit!

2021. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/173 A kérdező kommentje:
Èn is erre gondoltam 😑majd figyelem lh tesztet abból kiderül ,lehet most ha ez volt a rendes akkor annak ellenére hogy nem szedtem peteèrlelőt bízok benne hogy anèlkül is lesz peteèrès, hátha.Mondjuk ha a petevezetèk a hibàs akkor tök mindegy ,de ki tudja ...láttunk már sokmindent
2021. máj. 13. 07:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!