Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh tesztjeim közül pozitív...

Lh tesztjeim közül pozitív valamelyik? Nekem a 12.cn. 21:05-s tűnik egyformának⁉️🤔 Nem lett erősebb 🤐ma vissza halványodott. Lehet nincs peteèrèsem? 30 Miu/ml es èrzèkenysègű a teszt.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2021. jan. 5. 18:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/173 A kérdező kommentje:
Szia. Úgy döntöttem nem csinàlok tesztet, mert ma reggelre leeset az èbredèsi hőm 36,8-ról 36,4-re😔 így szerintem holnap meg is fog jönni🤐 melleim továbbra sem feszülnek , nincs mensis előjel ,pici fejfájás de nem remènykedek már most ...hacsak nem valami csoda folytán ...
2021. márc. 11. 07:14
 22/173 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amíg nem jön meg, van remény! 🙏

Ha holnap sem lesz, szerintem csináld meg a tesztet!


Még mindig szorítok Neked! 🥰

2021. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/173 A kérdező kommentje:
Sajnos most jött meg 😔de köszi,aranyos vagy 😊 holnap utàn akkor indul a 2. Closty s hónap, màr nagyobb adaggal 3*2 5 napig ,doki így mondta.hàtha...rosdzban a jó hogy mostmàr nincs bizonytalanság , ès ha mist fog sikerülni akkor 2 nyilas jegyű gyerekem lesz 🤔😁 meg most ez a hülye vírus is nem lenne baj ga csitulna vègre.
2021. márc. 11. 20:38
 24/173 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! Viszont büszke vagyok Rád, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá! Remélem ez a hónap sikeres lesz, kérlek mindenképpen írj majd!


Addig is gondolok Rád és szorítok továbbra is Neked/Nektek! 😘🥰

2021. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/173 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😁 pedig ma meg tegnap mèg sîràs kerülgetett, most megnyugodtam kicsit ,új ciklus új lehetőség 👌Èn is remèlem hogy az emelt adag meghozza a hatàst .Mindenkèpp írok ha van valami .Ti is vigyázzatok magatokra 😊
2021. márc. 11. 20:51
 26/173 A kérdező kommentje:
Szia. Tegnap voltam nődokinàl ciklus 12. napján ès nem látott èrett petesejtet , mivel előtte nap volt pozitîv lh tesztem îgy valószînű hogy megrepedt ès dèlután megvolt az ovuláció ....hàt akkor várok😀 ma van 1. Dpo szerintem 12.dpo-n már tesztelek, ès ma reggeltől használom az Utrogestant azt mondta csak akkor hagyjam abba ha megjönne. Majd jelentkezem
2021. márc. 24. 20:26
 27/173 anonim ***** válasza:

Szia! Jaj, de jó! Örülök neki! Én jövő héten megyek orvoshoz, megint, akkor leszek 9 hetes. Legutóbb múlt héten voltam, akkor már volt szívcső pulzáció! Most sajnos beteg vagyok így ki kell várnom a jövő hetet.


Neked nagyon szorítok! Ilyenkor ez a legnehezebb, várni, várni, várni... 🙏 Majd mindenképpen jelentkezz!!!

2021. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/173 A kérdező kommentje:
Na szuper 😊 tök izgi lehet ez az időszak,hàt a várakozàs nem jó de kivárom .... jobbulást neked , ugye nem ezt a sz@rt kaptad el??!?!😮
2021. márc. 25. 18:55
 29/173 anonim ***** válasza:

Szia! Ma jönnek majd tesztelni, de szerintem az lesz, nincs illatérzetem... Majd meglátom!


Mindenképpen írj, ha van fejlemény!

2021. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/173 A kérdező kommentje:
Szia.rendben, Te is îrj majd de gyógyulj meg 🙏
2021. márc. 26. 13:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!