Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 DPO időn túli pozitív....

11 DPO időn túli pozitív. Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 19:14
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet ma reggel?
2021. júl. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes mértékben megértelek. 8.hónapja próbálkozunk a babával, eddig sikertelenül. Minden mensis hónap egy csalódás. Rettegek, hogy valami komoly baj lehet, ami miatt soha nem lehet gyermekünk. Ebben a ciklusban fogom elsőnek kipróbálni az ovulációs tesztet. Minden reményem abban van.

Nagyon szurkolok neked, hogy sikerüljön végre a baba 😊🤞

M/31

2021. júl. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
71%
Én értem, de ha már annyit csalódtál, miért teszed ki magad direktbe egy újabb lehetséges csalódásnak? Mert ha most ennek ellenére megjön (mivel idő előtt teszteltél és ez lehet kémiai is), na akkor az lesz ám igazi pofára esés.
2021. júl. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
81%

Mi négy évig próbálkoztunk a babával, utána sikerült.

Az első évben rengeteget teszteltem, és sajnos nekem is sok teszt lett időn túl pozitív.

Nézegettem mindenféle fènyeknèl, hogy ez vajon csík e vagy se.

Már azt is kitapasztaltam, hogy melyik fajta teszt hajlamos ilyen módon csíkosodni.

Gondolom ez azért van, mert ha az ember nem terhes, a HCG hormon minimális szinten akkor is jelen van, és ezek a nagyon érzékeny tesztek hosszabb idő elteltével reagálnak arra kevés mennyiség re is. Éppen emiatt írja rá a gyártó, hogy időn túl nem érvényes.


Amikor sikerült, akkor két nap késés után, már nem is első vizeletből egyforma erős lett a két csík, és azonnal előjött szinte.

2021. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
De azt kéne megérteni, hogy akik ilyeneket írnak, mem ellened vannak. Viszont magadnak okozol csalódást teljesen feleslegesen ,ezekkel a hiábavaló tesztelgetésekkel.
2021. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Mindkét terhességemnél pont olyan pozitívat jelzett a teszt a leolvasási időn belül, mint amit képen mutattal. A száradás után viszont minden alkalommal egyértelmű pozitiv volt. Azt mondják, az már nem értékelhető eredmény, hat nem tudom.

Egy jótanács, ha elfogadod: inkább a mensi elmaradás után néhány nappal tesztelj, akkor már egyértelmű lesz az eredmény. Tudom mennyire idegtépő a várakozás, de még mindig jobb mint egy olyan negatív amit nem hiszel el mert biztos korai (ergo újra csinálod)

Felesleges pénzkidobás, felesleges idegeskedés. Valamint azért sem éri meg hamarabb tesztelni mert lehet kémiai terhesseged is, amit kimutat már egy teszt, aztán meg hatalmasat koppansz amikor megjön. Kívánom neked a legjobbakat, csak próbálj meg turelmesebb lenni!

2021. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Megcsináltam reggel a tesztet, egyértelmű negatív, nem hitegetem magam, de még nem adtam fel. Pláne olyan tünetek mellett amiket produkálok. Minden napos az alhasi szúrka, egy pontban, kisugárzik a combomba. Éjszaka rosszul lettem egyik pillanatról a másikra megszédültem és hánytam is. Minden nap érzékeny a mellem, kifejezetten a mellbimbóm. Időnként a derekam is fáj, szinte elviselhetetlenül. Folyamatosan aludnék és írtó nehezen viselem az éjszakás műszakot, amivel ezelőtt semmi bajom nem volt. Eddig igyekeztem a tüneteket nem terhességnek betudni, pont azért hogy ne hitegessem magam.. De ahogy vissza idézem a menzesz előtti napokat, heteket.. Soha nem produkáltam ilyen tüneteket. Jelenleg is készülődöm dolgozni és fájdogál a hasam, de péntek van.. Próbálom túlélni azután egy hatalmasat pihenek tesztelés nélkül. Talán vasárnap adok magamnak egy próbát, de jövő héten megyek nődokihoz mindenképp, ha baba ha nem.. Ezek a tünetek nem viccesek! Természetesen ha baj van, azt is szeretném tudni! Köszönöm az együtt érzést és támogatást! Mindenkinek azt kívánom, hogy sikerüljenek a számításai! Mindannyian megérdemeljük, hogy lehessen egy csoda az életünkben! Valószínűleg azért nem jött még össze a baba, mert az élet türelemre tanít minket, és egy gyermekhez is türelem kell. Bármikor is jöjjön.. Tárt karokkal várjuk. :)
2021. júl. 23. 20:33
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon szurkolok kérdező 🥰

Megkönnyeztem amit írtál. Teljesen igazad van, én is így fogom felfogni és nem elkeseredni, mint eddigi 8 sikertelen hónapban.

2021. júl. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én is nagyon drukkolok Neked!! Soha ne add fel! Te most számolgatsz? Hol jársz a ciklusban?
2021. júl. 24. 07:26
 20/47 anonim ***** válasza:
70%

Most tartok a ciklusom 8.napjánál. rendeltem clearblue digitális ovulációs tesztet és holnap kezdem el. Így a 8.próbálkozós hónapra adok esélyt az ovulációs tesztnek is.

Ti mióta próbalkoztok? Mikor van a nem várt napja? Akkor most vagy a 13. Dpon, ugye?

M/31

2021. júl. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!