Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 DPO időn túli pozitív....

11 DPO időn túli pozitív. Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 19:14
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
En csak egy ideszèdült 11. Dpo -s vagyok, nagyon szorítok kérdező,hogy mihamarabb sikerüljön.
2022. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Talán azóta sikerült Neki!

Neked is szorítok #41. 🙏


#40. voltam

2022. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem! De nem adjuk fel! Kitartunk, majdcsak beérik az a gyümölcs!!! :) szorítok én is minden sorstársnak!!
2022. nov. 9. 20:02
 44/47 anonim ***** válasza:
80%
Sziasztok, 41. Vagyok, nekem október sikeres. Még pár nap múlva megyek orvoshoz csak, de remélem minden rendben lesz. Mindenkinek drukkolok, írjatok majd mi újság.
2022. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok #44.


Minden jót kívánok!

2022. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
80%

Köszönöm szépen.


Kérdező, ha nem túl tolakodó a kérdésem, és csak ha szeretnél hozzászólni, milyen vizsgálatokon kellett át ránézek, és hogy több orvos vàltàs is kellett, hol ragadtak le ?

#41

2022. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy figyelitek-e még ezt a kérdést, de válaszolnék a feltett kérdésre A vizsgálatok: minden alkalommal kb egy általános vizsgálat (nem okozott gondot) uh, stb... Vérvételre jártam, hormon vizsgálat, terheléses cukor. Szeretném kihangsúlyozni, hogy nem a vizsgálatokkal volt a baj! Hanem épp mikor nem akart foglalkozni a helyzetemmel az orvos. Röviden: az első orvos csak megnézett, megtapogatott, semmi UH semmi labor, vérvétel semmi! Ezt játszotta 3 alkalommal, majd megnyugtatott ne izgulj lesz baba.. De nekem havim se volt... Nem, hogy baba... Negyedik alkalommal anélkül, hogy megfejtette volna hogy mi a baj velem és további vizsgálatra küldene vagy bármi.. Nem! Inkább vizsgáljuk meg a párját.... Ebből elég. A következő magán doki nagyon szimpi volt, rengeteg vizsgálatot végzett, sokminden kiderült (IR és PCOS) , de kijelentette, hogy nem tud velem tovább foglalkozni keressek meg egy meddőségi klinikát (a dokinéni épp babát várt, utólag azt gondolom emiatt nem akart tovább kezelni, mert tudta, hogy elmegy szűlni) aztán keresgéltünk másik orvost és ajánlásra meg is találtuk a mi csoda orvosunkat...!! :)
2023. febr. 20. 10:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!