Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 DPO időn túli pozitív....

11 DPO időn túli pozitív. Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 19:14
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteséget. Igazatok volt. Sebaj. Tanultunk belőle..
2021. júl. 26. 14:48
 32/47 Gina0905 ***** válasza:
83%
Én 6 hónapig próbálkoztam az első babával mire összejött. Minden hónapban érezt alhasi szurkolást, mell fájdalmat mindent, amit lehetséges. Elmentünk nyaralni előtte teszteltem egyet, mert 18 órás út várt rám, de 9 dpo negatív volt így bár csalódottan, de elfogadtam, hogy megfog jönni. Nem volt semmi tünet, megittam egy rakat koktélt, aztán vártam hogy megjön. Nem jött...egy nap késés után erős pozitív teszt, azóta másfél éves a fiam. Most a második babára készülünk, de megint bennem van a feszültség, hogy mikor jön össze és persze, hogy minden rendbe legyen, de már tudom, hogy ezek a tünetek baromira becsapóska.
2021. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
#32 Gratulálok a fiadhoz és nagyon nagyon szorítok a kistesóhoz!! Ne legyél feszült emiatt, (mondom ezt én...) sikerülni fog és minden rendben lesz. Szerelmeskedjetek a pároddal sokat, éljétek meg a pillanatot és meglátod hamar kopogtat a gólya. :)
2021. júl. 28. 11:08
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha még olvasod... Mi lett Veled? Van már babád?
2022. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Nagyon eltűntem... Elnézést! Viszont jó hírekkel nem tudok szolgálni. Nincs baba. Azóta is folyamatos a próbálkozás.. A csalódás.. Az elkeseredés.. De nem adtuk fel! Mindenkinek azt kívánom, hogy tartson ki az álmai mellett! Bármiről is legyen szó!
2022. aug. 31. 20:40
 36/47 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Már jártok akkor vizsgálatokra?
2022. szept. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Igen, folyamatosan járunk. Már3x volt orvos váltásunk... Nem könnyű, de aki ebben a helyzetben van velem/velünk együtt csak azt javaslom, hogy ne ragadjon le egy orvosnál, pláne ha az nem megfelelő számára, vagy egy ideje nem tud segíteni...! Legyetek bátrak a váltáshoz! Na és kitartók!
2022. szept. 1. 11:20
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus a hozzáállásod! Ehhez külön gratulálok! Ritka az ilyen ember. Szívből kívánom, hogy sikerüljön!


🙏❤️

2022. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) viszont kívánom, hogy elérd az álmaidat!! :) :)
2022. szept. 5. 06:31
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen! Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy támogatnak ebben, és rendszerint el is érem, amit szeretnék! ❤️😘
2022. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!