Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért írják kivétel nélkül...

Miért írják kivétel nélkül minden egyes halvány pozitív tesztre azt, hogy negatív? Ennyi rosszindulatú ember van?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 15:11
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
41%
De halványan pozitív volt,mert láttam és mert nem szoktam halucinálni!
2021. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
88%

Az egy teljesen egyértelmű negatív teszt.

Nem ilyen occó no name szarokra kell pisilni, és akkor nincs nyavajgás.

Ne haragudj,de itt max 3 eset van.


1.Ha vadidegenek segítsége kell eldönteni mert ő bizony ha lefotózza negatívba, szétszedi a napfelé fordítja és fejre áll ugyan lát valamit.. Az 100% negatív.

Amit belinkeltél ott ráadásul 4 nap késés után már le kellene, hogy ugorjon a 2.csíknak ha terhes lenne.


2. Egyértelmű pozitív, csak adja a hülyét, pedig csak gratulációkra hajt.


3. Amikor hibás az occó teszt és értelmezhetetlen.


Amúgy számomra hihetetlen mennyien képtelenek egy full egyszerű tesztet elvégezni, értelmezni..

Ha nem lehet értelmezni csinálok újat másnap harmadnap.

Ha annyira halován, hogy mereszteni meg forgatni kell az negatív, de ha nem hiszed csinálj pár nap múlva újat.


Ha pedig szabad szemmel egyértelműrn látszik az a pozitív.


Nem egzakt tudomány..

Amellett nem kell aktus után azonnal tesztelgetni..

2021. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
35%

Én ennél a kérdésnél lettem rosszul a kommentelő néptől.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2021. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
72%

Amit linkeltél minden rosszindulat nélkül negatív a telefonon keresztül nézve.

Ez nem jelenti azt, hogy élőben ne lehetne ott halványan, de itt senki nem látnok, csak azt látja amit a képernyő mutat.

2021. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
61%
Bocsi, de amit linkeltél azon baromira nem látszik semmi...(telòn legalábbis) egy kib. csìk van, ha fejre álltok akkor is. Persze, attól még lehet terhes az illető. Ne haragudj de erre nem tudok mit mondani. Én is szeretnék már babát, és be is képzeltem magamnak a tüneteket, úgy éreztem most tényleg összejött. Igaz, nem teszteltem előbb, csak a nem várt napján (egy napot késett). De legyünk őszinték, egyedül is el lehet dönteni, hogy egy teszt pozitív vagy negatív..nem atomfizika. Aki erre képtelen, az ne vállaljon inkább gyereket. Lehet nézelődni, tapasztalatot cserélni, együtt reménykedni, szomorkodni, örülni stb. Én is szívesen olvasgatok akár negatív, akár pozitív tapasztalatolat, de ennek az egynek sose fogom megérteni mi a franc értelme van. Ha nem egyértelmű a teszt, csinálok még egyet ,vagy várok pár napot. Ez beteges amit egyesek itt csinálnak a teszt feltöltögetéssel. Ez a véleményem. Nyugodtan pontozzatok le.
2021. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
21# értsd már meg.. lehet h az volt, de ha 10-ből 9 ember negatívnak látja (és általában nem rosszindulatbòl) akkor az negatív, értékelhetetlen ...ennyi. Később biztos lett "normális" pozitív teszt nem??? Mi olyan bonyolult ezen?
2021. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
25%
A tesztemen halványan ott volt a csík. Ennyi. Témát lezártam.
2021. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
73%
És ha ámítom azzal, hogy látok valamit és ez bizony pozitív, aztán szerencsétlen csalódik? Na az az igazi rosszindulat véleményem szerint.
2021. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
30# oké..nyilván mindenki hülye csak te csak helikopter. Semmi gond. Bár a lényeget még mindig nem érted/értitek. Egy csak általad látott pozitív tesztnek még nem szabad hinni (igen,igen utána is bármi történhet)..egy pozitív tesztnek egyértelműen kell látszani. Bármennyire is bizonygatjàtok a butaságot. Igen, gratulálok h terhes lettél, de a lényegen nem változtat. Mellesleg, ha te annyira biztos vagy/voltál, akkor minek töltötted fel?? Eskü nem értelek titeket.
2021. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
31# Így van.. Miért nem lehet pár nap múlva megismételni? Vagy venni egy másikat? Ha mindeki azt mondaná, h lát egy halvány csíkot, akkor se lennék nyugodt. Egy normális pozitív tesztről (még ha nem ugyanolyan erős mit a kontroll) el lehet dönteni egyedül is. Pedig én extra empatikus vagyok, szerintem, mert még az ilyen: "kinek volt olyan h a nem várt napján negatív volt ,de mégis baba lett belőle" kérdéseket is megértem, mert ugyan semmi értelme, hisz attól, hogy valakinek így volt, nekem még lehet meg fog jönni másnap, de ezekkel nekem semmi bajom. Meg lehet hallgatni mások tapasztalatait..viszont ez a teszt feltöltés.. És pont egy ilyet rak ide amin semmi.. esküszöm h hófehérnek látom.
2021. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!