Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért írják kivétel nélkül...

Miért írják kivétel nélkül minden egyes halvány pozitív tesztre azt, hogy negatív? Ennyi rosszindulatú ember van?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 15:11
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
9%
32es igazán vicces vagy,hogy olyanon pörögsz,olyanról próbálsz meggyőzni amit még csak nem is láttál 😆 pedig ha látod,még az is lehet,hogy te is láttad volna 😋olyan gyogyszert szedtem... es már mensi elott teszteltem mert tudni akartam,nehogy gond legyen. Nem voltam rágörcsölve,volt már gyerekem. De azt a tömény rosszindulatot nem értettem,és azóta,se értem.
2021. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem sosem kellett feltoltenem sehova a tesztjeimet, egyedül is láttam hány csíkos.
2021. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Ti komolyan azt gondoljátok, hogy NINCS olyan, hogy halvány pozitív?

Csak és kizárólag az a pozitív teszt, amin ugyanolyan a tesztcsík, mint a kontrollcsík??? :D :D :D Édesf....m!

1. Olyan nincs, hogy száradási, olyan van, hogy kémiai terhesség. ;)

2. Ha halvány pozitív, 99% a válaszadóknak azt írja, hogy biztos időn túl lett fényképezve, vagy hibás a teszt, vagy szellemcsíkos, esetleg gagyi teszt! Nincs olyan, hogy gagyi teszt. A csilliós árú tesztben is elmondanám, hogy ugyanaz a ,,gagyi" kínai kisgyerekek által legyártott tesztcsík is van, csak még bebugyolálják egy műanyag tokba. ;)



Tudjátok hány tesztet lőttem én már el? Huhuhú...

Egyszer sem, ismétlen EGYSZER SEM lett se száradási, se szellemcsíkos. Amikor terhes voltam, akkor pozitív lett, amikor nem voltam terhes, akkor meg hómező. Ennyi ez, nem agysebészet!


Egyébként mibe, hogy pozitív lesz, amit linkeltem? :D

2021. aug. 25. 23:55
 34/45 anonim ***** válasza:
91%

Te komolyan azt gondolod, hogy mindenkinél is okosabb vagy?

Lehet, a negatívozóknak nincs igazuk, de a te stílusod is olyan ebben a megfogalmazásban, ami visszatetsző... Pont erre panaszkodsz, hogy milyen módon írnak mások. Persze, te különb vagy, ahogy a példa mutatja.

2021. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, de ha képviselünk egy stílust, nem szabad hagyni, hogy mások lehúzzanak ;)
2021. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Senki nem mondta hogy nem létezik halvány pozitív teszt, én ebből lettem majusban terhes, mit látsz rajta? Mégsem tettem fel sehova, vártam és teszteltem újra... [link]
2021. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Főleg hogy amit belinkeltel negatív volt mert megjott a, postolonak😂😂😂😂😂😂
2021. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

36: ez nem is annyira halvány. :)

Egyébként nincs mindenki olyan szerencsés, megabiztos természettel megáldva, mint te. Több szem többet lát alapon teszik fel, gondolom vagy esetleg régóta próbálkoznak és el sem merik hinni, ki tudja.

2021. szept. 9. 04:06
 39/45 A kérdező kommentje:

37: Főleg, hogy 5 nap késéssel jött meg neki, ami tipikus kémiai terhességnél.

Nyugodtan el is ismerheted, hogy pozitív volt a teszt. 😂😂😂😂😂😂

2021. szept. 9. 04:07
 40/45 anonim ***** válasza:
82%
Ez a kislány vagy troll vagy beteg xd remélem ha egyszer gyereked lesz nem találkozik az enyémmel
2021. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!