Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért írják kivétel nélkül...

Miért írják kivétel nélkül minden egyes halvány pozitív tesztre azt, hogy negatív? Ennyi rosszindulatú ember van?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 15:11
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

De látod, utolsó te is ezt csinálod. Neked negatív, akkor akárki kérdezi, tuti negatív.

Nekem meg 2 gyerekem van, képzeld el, mindkettő halvány pozi volt első tesztelésre és igen, idő előtt teszteltem, mert nagyon izgatott voltam már és nem bírtam várni. Nem vagyok hülye, tudom, ha pozitív, akkor sem biztos, hogy sikerül kihordani a babát, de a kíváncsiság erősebb volt. Attól még az a teszt pozitív volt.

Fel is töltöttem ide (már ennek sok éve, nem találom a kérdésem) és 10-ből 10-en azt írták, h negatív, pedig egyből láttam, hogy halványan ott van.

2021. aug. 25. 15:34
 12/45 anonim ***** válasza:
82%

1 hónap alatt egyetlen egy halvány pozitívat láttam itt. (Nem azt, amit linkeltél)

Ha pozitív egy teszt, akkor a kontroll csíkhoz hasonlónak kell kijönnie. Amit te látsz, az a reagens helye, ami bármilyen folyadék hatására megjelenik ennyire, mint amit linkeltél is.

(Ha bárki elolvasná a használati útmutató eredmény leolvasása bekezdést, fel se tennék ezt a sok negatív tesztes fotót...)

A becsapás meg az lenne, ha azt írná valaki is egy ilyen tesztre, hogy pozitív.

2021. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
79%
7. De könyörgö, amit ide linkeltél is egyértelműen negatív teszt. Te mit látsz?
2021. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
93%

Én szoktam bíztatni, a halvány pozikat, de csak amin látszik, hogy színe van. meg nem hátrány, hogy szintén 10-en éve millió tesztet csináltam és igen is látszik, mi az ami csak reagens vagy mi az amit órákkal később fotóztak. Az, hogy látszik valami a teszten, az még nem egyenlő a pozitív teszttel. Pozitív akkor lesz, ha nem kell ide kitenni megkérdezni.

Ettől szerintem sem rosszindulatú senki. Csak válaszolunk a kérdésre.

2021. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
63%
Miért van benned ennyi indulat? Az emberek nem látják, a reménykedők rámondják, aztán lesz , ami lesz. Akár terhes, akár nem, nem te vagy az. Nem?
2021. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
80%
Én se értem mit hisztizel itt most ezen? Nem is vagy terhes azt mondod, van már két gyereked. Örülj neki, kész.
2021. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
78%
Amit belinkeltel egy, negatív teszt. En jelenleg babat varok, 6 nappal mensi előtt olyat teszteltem hogy nem kellett se a, kozonseg segitsege, se nagyito hogy van e két vonal vagy nincs, de volt már ilyen kinézetű tesztem is, mint a, linkelt, mégsem volt baba, rengeteget teszteltem már életemben. Ráadásul amit belinkeltel ő pont nem szeretne gyereket ogy, örül annak hogy negatív 😂
2021. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
27%
Volt egy regi regem,ott belinkeltem a tesztet, kb 2en voltak akik látták halványan,a maradék 25 minden hülyének elhordott.Persze terhes voltam 😄
2021. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
73%
18. Attól mert terhes voltál nem biztos, hogy az a teszt már pozitív volt amit ide fel raktál.
2021. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
76%
Amit linkeltél az pont egy hómező. Aki azt írja az ilyenre, hogy "pozitív, gratulálok + 6000 szmájli", annak miért jó becsapnia a kérdezőt? Vagy vak?
2021. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!